Factory Fashion Market 9

středa, prosince 18, 2013


Factory Fashion Market je trh s nezávislou módou, který začínal v Praze-Holešovicích, ale před několika lety se začal pořádat i v Brně a stal se tak mojí oblíbenou akcí, kterou ráda pravidelně navštěvuji.
Pro ty, kteří tam ještě nebyli mám stručný popis. Pro brňáky je to hned vedle Melodky na Stadecu. Pro ne-brňáky nejdřív najděte Melodku, hned vedle ní to je. Pokud jste vešli do dveří a vedou tam schody rovnou dolů, tak jste špatně. Vraťte se a běžte do těch druhých, kde povedou schody nahoru. 
Devátý FFM proběhl tento víkend a další bude zas až na jaře (doposud to tak vždy bylo). Designéři vám ochotně podrží zrcadlo, když si něco zkoušíte nebo se můžete třeba domluvit na délce sukně (pokud disponujete tak malým vzrůstem jako já) to vše přispívá k uvolněné atmosféře, která celou akci provází. Módní přehlídky, které se tam konají nechodí profesionálové, ale díky skvělé hudbě a osobnímu kouzlu modelek a modelů je to vždy skvělá show. FFM je bezplatný a nijak omezený myslím, že si tam každý najde svoje. Jen mě mrzí, že jsem opět nestihla zajištěné delikatesy a sladkosti snad příště. 


PS: K jednotlivým fotkám bych napsala jména značek i s odkazem, ale už si všechny nepamatuji. Na eventu  však najdete všechna jména značek a pokud budete šikovní, tak si i  najdete designéra co vás zaujal.
PS 2: Pokud bude někomu nějaká fotka vadit dejte nejlépe na facebooku vědět.
Tady je pár fotek více jich je tu.

 někdo mi vlez do záběru, když jsem jí fotila bez jejího vědomí, tak mi pak ještě jednou ochotně zahrála/zapózovalai prodávat jde s chillem =)
 jak říkám ffm není omezený =)))) nebojte nenechala jsem jí tam MajerKa
těžký výběr


You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe