Street chicks - New York Fashion Week

neděle, února 23, 2014


Dnes jsem projížděla fotky jedné stránky, která též mapuje módu v českých ulicích tady akorát fotky se jim posílají a netvoří je oni samy.
Víte co mě překvapilo ? Že čím víc originálněji člověk je oblečený (a přitom vkusně !) tím víc dostává kritických komentářů. Proč kluk, který se nebojí vzít si barevné rifle je automaticky "buzerant" ? Proč holka co si na sebe vezme náušnice ve tvaru kříže je automaticky v sektě ? Správce stránky tyto o hloupost opřené komentáře na štěstí maže, ale mě celkem štve, že vůbec vznikají. Já chápu, že někdo kdo vyrostl ve městě nebo na vesnici, kde okolo sebe vidí jen kombinace typu jeany+triko+ tenisky nemá jak pochopit, že se lze obléct i jinak, ale proč ta kritika ? Ano, je to též vyjádření názoru, na který má samozřejmě každý právo. Dobře.
Já to vidím jinak. Myslím, že ty komentáře vznikají především z absence přehledu a vkusu těch lidí co to píšou a to platí hlavně u chlapečků co napíší: "proč už se holkám nelíbí normální, obyčejní chlapy ?! a radši koukaj na tyhle buzeranty ?!". Odpověď zní VÝVOJ. Myslím si, že ženy vždycky byly parádnice a tak jsme u nich zvyklí, že jsou (né) vždy skvěle oblečené a muži ? Těm přece stačí, když mají super postavu, krátký vlasy no a je to v pohodě ne ? Jo, možná před 20 lety za dob mládí Arnolda Schwarzeneggera. I když to některým ženám stačí, stále více přibývá těch co chtějí od stylingu muže něco víc a lidi, o kterých celou dobu mluvím by si měli uvědomit, že to je správně.
Ženy mě v tomto ohledu připomínají slepice. V zimě nosí válenky nebo si klidně ke kabátu obují tenisky, ale budou vám říkat že: "ta hadrová kabela je přímo strašná". Holka se "strašnou kabelou" si z toho, ale stejně nic nevezme, když kritizující slečna nosí takové bizáry.
K čemu se chci tím vším dostat ? Dámy a pánové nebojte se být originální a vymykat se z davu. Stejně se sem všechno postupně přesune a není špatné být napřed. Já když jsem v prváku nosila tyto brýle, tak mi je všichni pomlouvali jaké jsou hrozné, protože česko tenkrát bylo zvyklé na "mouchy" maximálně pilotky a dnes už je nosí každý včetně těch pintrád ode mě ze třídy.
Dnes to měla být jen inspirace z týdne módy co nedávno proběhl New Yorku a taky jsem těma fotkama (které jsem bohužel nefotila já) chtěla říct, že je normální být odlišný a že to nemusí být pořád jeany+triko+ tenisky btw. Áha.


Anna Dell Russo poznámChiarra poznám
Znáte jiné bloggerky na fotkách ? Ráda doplním o odkazy, když napíšete tipy.

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe