Street chicks - TOP 10 London Fashion Week

neděle, března 09, 2014Fotky z nedávného LFW mně přiměly zamyslet se nad tím, jak tenká je hranice mezi extravagancí a totálním nevkusem. Fashion weeky sleduji už pěknou řádku let a úplně ve mě zabily klišé o usedlém Londýně, ale žena na páté fotce je dle mého názoru opravdový módní peklo (nezaměňovat se známým českým webem, to je úplně jiná kategorie). Dala jsem jí tam schválně, protože mě její look zaujal hned na první pohled, ale pořád mám za to, že spojit růžovou a zvířecí vzor (dokonce na silonkách) nikdy nebude dobrý nápad a pokud někdo, někde, někdy viděl opak, tak ať nahodí odkaz. Jenže někdo řekne "extravagance" nebo "ať si každý nosí co chce" tak určitě, ale jak se ty rozdíly a škatulky určují ? Já nevkus vidím v nevytrhaném obočí, oprýskaných nehtech, dírách jinde než na grunge riflích, v 98% "módních" kreací Agáty Hanychové, teplácích jinde než doma (nejlépe ve skříni), atd. atd. No, ale na tu paní se mi taky nepěkně kouká a doufám, že jí tou kreací šlo jen o to, aby zaujala.
Řekněte mi, jak to vidíte Vy ? Řešíte to vůbec ?

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Máš pravdu, to na 5 fotce je vážně strašné -_-
  Ale musím přiznat, že ten 2 a 3 se mi celkem líbí, ale nevzala bych si to:D

  OdpovědětVymazat
 2. Great and inspirational post. The shoes in the last pic are divine!!! Lovely blog here. Would you like to follow each other on GFC? Please let me know on my blog so I can follow back. Thank you.
  xox
  Lenya
  FashionDreams&Lifestyle

  OdpovědětVymazat
 3. no, jsou věci, kterým bych se raději vyhnula obloukem! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Niektoré looky su super ale tá 5. no ok :D ale môžem ovedať že všetky tie kúsky mať tak samostatne v skrini :) to by bolo fajn.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe