Koloniál

středa, dubna 16, 2014


 Nejspíš jste si už všimli, že na facebooku přibili fotky z Koloniálu, který se o víkendu konal na Flédě. Akce se koná jednou za půl roku a prodávající zde představují naprosto různorodé výrobky, od hraček pro děti přes bižuterii po nádobí. Díky příznivému počasí se na Bárečku mohli smažit palačinky a grilovat burgery, což byl příjemný nezvyk o proti podobným akcím. 
 Výjimečně zde proběhla i módní přehlídka, kde si modelové navzájem svlékli trička a pak za barem házeli dalšími triky. Já se přiznám, že jsem tuhle prezentaci nepochopila, ale to jen můj problém, že ano ? 
 Co mi dělalo obrovskou radost je hudba ! No hrála tam Nouvelle Vague, kdo by je nemiloval ? Vždycky, když upravuji fotky, tak si pustím jejich desku a všechno jde líp. Tato kapela Koloniál krásně doprovázela.
 Závěrem bych chtěla všem vyfoceným popřát hodně úspěchů v propagaci a prodejnosti jejich výrobků, ale samozřejmě i v jiných oblastech života. Ti z vás, kteří by chtěli vidět více fotek, tak opět je najdete na facebooku. V této místnosti to bylo nádherně, ale nádherně provoněné kávou.
 Trošku jiná Zara.


 :))
 Ta póza je přirozená a tím ještě úžasnější !
 Celkem bizár, který trval asi 3 minuty.
 Tady seděli jedni z nejmilejších prodejců. Bohužel je nemám vyfocené, protože na první fotce mrkla on, pak ona a pak už se je nechtělo otravovat. =)

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe