Random 5

čtvrtek, května 01, 2014

Po měsíci tu mámě opět random fotky a to z dubna. Tentokrát jich je méně, protože více přispívám v tomto stylu na instagramu. Vlastně si občas přemýšlím, že randomy úplně zruším, ale to je otázka budoucnosti a zájmu.

Kocovinová snídaně.


Prasárničky do kávičky.
Kousek mého pokoje.
"Hermelín" z prádelny. (překořeněný a nedobrý, k tomu starý chleba)
Ovesná kaše s ovocem a burákovým MÁSLEM né "máslíčkem", ale máslem !! Lepší je to jen s tím ovocem podle mě. A prosím nepoužívejte slovo "máslíčko" je to strašně úlisný, nechutný, trapný a nepřirozený. Já vím, že jsem asi hysterická, ale to slovo je k zblití !
Jak jsem slíbila v minulém postu, tak vám  představuji věc co jsem si pořídila na blešáku. Přesně takovou riflovou bundu jsem už rok a půl sháněla a úplně náhodou jsem jí zahlédla na blešáku. Normálně jí mají v obchodech za 600,- kč a víc, ale to se mi nechtělo investovat do nekvalitní rifloviny, protože jsem nedávno přestala nakupovat "hadry" a radši šetřím na kvalitní kousky. Ovšem za tuhle bundu z kvalitní rifloviny jsem dala opravdu směšných 50,- kč =) život je fajn :D.


Jelikož je tu o proti ostatním měsícům opravdu málo fotek přidávám i video, které jsem nahrála na slavnostech piva. Mohli jste ho vidět dřív pokud Street Art Chicks sledujete na facebooku

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe