TOP 5 looks of MET GALA

středa, května 07, 2014

Byl toho plný facebook. Byl toho plný instagram. Byl toho plný twitter. Čeho byl před pár dny plný internet ?  ? Výročního plesu, který se pravidelně koná od roku 1971 ve prospěch Metropolitního Muzea v New Yorku.

 Zároveň je s touto akcí zahájena (co jsem tak pochopila) módní expozice. Celá akce se hlavně koná na podporu samotného muzea a jen málokterá hvězda ať už hudebního nebo filmového nebe si ji nechá ujít. Co jsem si tak googlovala, tak jsem našla o této akci jediný český článek, kde je popsán jako "nechutná snobárna", ale v angličtině jsem srovnatelný text nenašla. To jsou věci na tom světě co ? Zdravíme Blesk ! MET GALA je svou proslulostí a určitou okázalostí srovnatelný s Vanity Fair Oscar párty a to je další důvod pro hvězdy si vzít ty nekrásnější šaty, boty a šperky a kdo se nejvíce líbil mě ? To je hodně těžká otázka, ale s bolem v srdci pro ostatní se na ní dá odpovědět.
Která hvězda se nejvíce líbila vám ? 
Nemusí to být někdo z mého výběru.
PS: Založila jsem ask a ptejte se na cokoliv. =)


Naprosto dokonalý pár, který bude dáván za vzor ještě dlouho potom co už tu nebudem. Victora si vzala šaty z vlastní kolekce a David oblek od Ralpha Laurena a boty od Christiana Louboutina.


Cara byla opět netradiční, ale stále úžasná v oblečení od Stelly McCartney, které doplnila psaníčkem a šperky od Cartiera.


Král a královna současné pop-music oba v Givenchy róbách. Beyoncé podle mě nastartovala trend krajek ve vlasech ta její pochází od  Phillipa Treacyho a šperky od Lorraine Schwartz.


Víc než Amber Heard v šatech od Giambattista Valli řazené do Haute Couture kolekce chci pochválit netradiční frak jejího snoubence Johnyho Deppa od Ralpha Laurena. Všimněte si hlavně netradičních doplňků , které neubírají celkovému vzezření. Hlavně se mi líbí detail na botách Johnyho. Prostě rockerské, ale stále elegantní - Deppovské.


Trend devadesátých let se tento rok začíná naplno projevovat a Rihanna mne uchvátila svou róbou od Stelly McCartney. Jackob & Co. náhrdelník, Cartier prsteny a Dionea Orcini náušnice celkovou vizáž looku podtrhly. Působí to čistě, ale stále rockersky.


 Já vím, že v názvu e TOP 5, ale tento bonus jsem si nemohla odpustit. Jessica Lange si vzala šaty od svého doprovodu a Marc oblékl Saint Laurenta. Dokonalost.You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe