Fashion news

pátek, června 06, 2014

Vítám vás v úplně nové rubrice, díky které bude blog častěji aktualizovaný. Chtěla bych se v ní věnovat novinkám ze světa módy a občas zabrousit i do jiných oblastí napříkla kultury, které nikdy není dost a navíc všechno pro vás nafotit nemůžu :). Mám rozdělaných několik témat, která čekají na dokončení, takže se těšte na novinky. Během dopoledne by se tu měl objevit květnový random, tak stay tunned =). 

Děkuji Vám za jakoukoliv podporu a odezvu nejen tady, ale i na facebooku, tumbrl, twitteru či instagramu

Magnum slaví 25 let

Kromě nových příchutí Magnum Silver a Magnum Straberry White se už od pondělí na facebooku tohoto delikátního nanuku se bude konat soutěž o hodnotné ceny jako například vstupenky na Elle párty na filmovém festivalu v Karlových Varech. Hlavní cenou pak budou luxusní šaty navržené nadanou designérkou a skvělou stylistkou Karolínou Otevřelovou. Každá z Vás se může pokusit stát se tváří Magnumu do 25. června. 
To ovšem není všechno. Slavné návrhářské duo Dolce & Gabanna taky přispěli svou troškou do mlýna. Pro vanilkovou zmrzlinu s drcenými pistáciemi a kousky čokolády celou zabalenou v bílé čokoládě navrhli nádherný obal, který se nese v sicilském duchu. Limitovaná edice by měla být k dostání od června snad i v česku.
Lilli collins se stala novou tváří značky Barrie Knitwear

Skotskou značku Barrie Knitwear v roce 2012 zachránil před jistým krachem samotný král módy Karl Lagerfeld. Nyní přichází značka s novou kolekcí jejíž tváří se stala pětadvacetiletá, anglická herečka Lilli Collins, kterou si můžete pamatovat z filmu Zrození šampiona, kde hrála dceru Sandry Bullock. Celou kampaň samozřejmě fotil sám Lagerfeld a skládá se hlavně z kašmírových svetrů a kardiganů. Barrie Knitwear bude představena v druhém červnovém týdnu přímo v Paříži v Concept Storu Collete a k dostání pak v samotném a vůbec prvním butiku značky na 380 Rue Saint Honoré.Žebříček 100 nejvíce sexy žen planety roku 2014 

Časopis Maxim už deset let vydává pravidelně žebříček nejvíce sexy žen planety. Minulý rok první místo obhájila Miley Cyrus, letos skončila až na 25.místě. Tento rok se na prvním místě se umístil jeden z mých nejoblíbenějších Victoria's Secret andílků - Candice Swanepoel. Modrooká blondýnka z Jihoafrické republiky s roztomilých ksichtíkem a dokonalými mírami si své prvenství rozhodně zasloužila no ne ? Naše oblíbená Cara skončila na desátém. Candiceina kolegyňka z VS Miranda Kerr na 23. Skvělá, okatá herečka Emma Stone, která mě okouzlila ve Bláznivá, zatracená láska se umístila na 27. místě. Je až s podivem, že sex-symbol minulého roku Emily Ratajkowski je až na 62. místě. Dnes již jmenovaná, ale pro mě neopomenutelná Lana Del Ray hají 82. příčku.

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe