TOP 5: Stylish Fathers

neděle, června 15, 2014

Cristiano Ronaldo

Kromě toho, že díky svému dokonalému tělu už několik let dělá kampaně pro luxusní značky a to nejen oblečení, móda mu není cizí ani v osobním životě. Ano, je to tak trochu "šampón", ale v jeho pojetí pojem "sportovní elegance" není nudný. Za což jsem mu vděčná. Samozřejmě má u mě dalších x plus za jeho charitativní činnosti. Nedávno ho jedna rodina požádala o pár podepsaných kopaček, aby je mohli vydražit a zaplatit tak operaci smrtelně nemocnému synovi. Ronaldo neváhal, kopačky poslal a zároveň zaplatil celou léčbu malého kluka.


                                         Orlando Bloom

Malý Flynn je asi nejpotatěnjší dítě co jsem kdy viděla. Když vezmeme v úvahu, že jeho táta je Orlando, tak je tomu jedině dobře. Podle mě Orlando mezi stylové táty patří už jen proto, že Flynna má s jednou z nejkrásnějších modelek své generace - Mirandou Kerr.


David Beckham

David v mém výčtu samozřejmě nemohl chybět. Jeho styl kopírují miliony můžu po celém světě a mělo by ještě víc. Hrdý otec čtyř nádherných dětí už bohužel fotbal nehraje, ale dále se věnuje vlastní značce, fotí a navrhuje pro H&M, podporuje svojí ženu (viz. foto) a samozřejmě se neustále věnuje charitě.


Jude Law

Na britských ostrovech už zůstaneme. Jude si ve svém věku může nadále užívat svého mladistvého vzhledu a jeho šibalský úsměv asi nikdy nezmizí. Jeho styl je jako u celého výčtu tatínků v tomto článku ležérní, ale já píšu jen o těch co to umí nejlépe podat. 

Tim Burton

Možná si říkáte: "sakra, proč ten ? vždyť se obléká jako bezďák ?!". Já vás chápu, ale mě se jeho a samozřejmě i styl jeho ženy líbí. Když se nad tím hodně zamyslím, tak Tim Burton je takový učebnicový otec všech hipsterů :)). Tima stojí za to sledovat a to nejen kvůli jeho režijním a uměleckým výkonům. Byli jste na jeho výstavě vůbec ? Já se chystám koncem tohoto týdne, tak třeba se vidíme.


A kdo je pro vás nejstylovější otec ? Mě dalo docela zabrat vybrat 5 nebo znáte jen takové ty typické fotry ?

zdroj fotek google

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe