Blešák na flédě 7

sobota, července 05, 2014


Nejspíš se divíte, že poslední Blešák měl pořadové číslo 4. zde na blogu a najednou je tu 7., no je to tím, že 5. a 6. mě minuly byla jsem mimo Brno. To jen takové nepodstatné btw na začátek.
Poslední Blešák se konal 15.6. a možná je fajn, že jsem měla tu pauzu, protože mám pocit, že jsem si to víc užila. Na sebe jsem sice nic nepořídila, ale když jsem se dívala zpětně na fotky, tak jsem si všimla trika, u kterého mě mrzí, že jej přehlédla. Ochutnala jsem pár jídel co vám dále v článku doporučím a popíši. Další Blešák se bude konat opět v neděli 13. 6. od 15:00 do 18:00.

BUDU RÁDA, KDYŽ MĚ PODPOŘÍTE NA FACEBOOK INSTAGRAM TUMBRL BLOGOVIN NEBO SE MĚ MŮŽETE NA COKOLIV ZEPTAT NA ASK
Když jsem se dověděla, že na zahrádce Bárečku se bud grillovat dobroty od Jiný catering, tak jsem záměrně neobědvala. Už dříve jsem měla možnost jejich jídlo ochutnat, tak jsem dopředu věděla, že si pochutnám a ještě k tomu na čerstvém vzduchu #tochceš.
Dala jsem si cheeseburger, což je můj nejoblíbenější druh burgerů. Maso bylo šťavnaté a akorát grillované = prostřední část masa narůžovělá "a tak to má být, protože tak je to správné" ! Když je to cheeseburger, tak samozřejmě nesmí chybět sýr, ale Jiný catering dává 2 druhy sýra #perfect. Dále byl burger doplněn čerstvou, křupavou zeleninou a rajčatovým dressingem. To vše uložené v sezamové briošce.
Pro mě to byla #mňamkaroku a pokud někdy budete mít příležitost něco od Jiný catering ochutnat, tak jí nepromarněte. Nikdy !


Je krásné, když takto krásná žena umí péct, tak výborné kubcakey. Ještě je na začátku, ale co jsem měla možnost ochutnat, tak soudím, že se jí bude dařit.Sirup jsem si koupila levandulový a zachutnal mi tak, že si příště budu muset koupit další.

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe