Random 7

úterý, července 01, 2014


Kuřecí burger. Ano jsem líná a pořád si něco objednávám.

BUDU RÁDA, KDYŽ MĚ PODPOŘÍTE NA FACEBOOK INSTAGRAM TUMBRL BLOGOVIN NEBO SE MĚ MŮŽETE NA COKOLIV ZEPTAT NA ASKZe Slavností masek. Těšte se na foto-report.


V Brně máme novou kubcake pekařku. Tento byl makový plněný višněmi, s krémem z riccoty #yes a čerstvé ovoce vidíte ne ? 


Po dlouhé době jsem byla na Blešáku. Opět čekejte foto-report. No a na cestě z něj jsem si nafotila jednu z věcí co jsem si tam koupila - Levandulový sirup.


Když odjíždíte z kraváku, tak si můžete přečíst tento krásný vzkaz v italštině. Nechala jsem ho pro vás přeložit: "Moje přítelkyně je velmi krásná a milá dívka ♥".


United islands of Prague. Taky zpracovávám foto-report. Mydy Rabycad  je jedna z nejlepších kapel co jsem tam slyšela a viděla.


Na UIOP jsem také poprvé ochutnala Baklava a můžu vám říct, že i když sníte jeden takový malý kousek, tak máte v sobě zásobu sladkého snad na týden =).


Můžete čekat i foto-report z pražského Dyzajn Márketu. 


Som nasprejovala.


Noční a velmi fotogenická Praha. 


Posezení v Nona café, ale nic nemá na Neustadt, ehm.


Jsem zapřísáhlý masožrout. Nikdy se nechci vzdát masa ! Občas si ale stejně zajdu do vegetariánské restaurace. Miluji jejich jídlo, to jak voní a jak chutná. Vždycky jsem po něm tak akorát plná a vždy si velice pochutnám. Tato fotka pochází z tak trochu fast-foodového Loving Hut, který sídlí v OC Nový Smíchov, ale mají pobočky i jinde po Praze. Jako ve většině vegetariánských restaurací i tato funguje formou bufetu. Já si nabrala: pečené brambory s pečenou řepou a trochu pikantní paprikou; tofu na curry; sojové maso restované s lilkem, cibulí, rajčetem a ananasem a pár černých oliv. Bože ! To byl řádný gastroorgasmus !!
Na rozdíl od ostatních návštěvníku #stayczech jsem si nabrala jen to co s ním, takže prodavač na mě automaticky začal mluvit anglicky :D.


Po obědě jsem měla strašnou chuť na kávu. Jelikož v Costě měli narváno #tonechceš, tak jsem zamířila do Café Coffee Day Emporio. Na foursquare na ně lidi docela hází hejt, ale mě se tam líbilo. Obsluha byla milá a vstřícná a lidi co tam seděli taky vypadali spokojeně (ano jsem ten typ člověka co jde klidně sám do kavárny, čte si tam a ještě k tomu čumí po ostatních). Musím říct, že kdybych věděla jakým způsobem do sebe ten dort budu cpát, tak ten oběd klidně vynechám. No jo, co chceš po cheesecakeu ? Ten je přece vždycky sytý. Ale byl velice dobrý poprvé jsem měla cheesecake se základem z kakaových sušenek a je pravda, že těch višní jsem se docela bála (pamatujete ? nakyslost). Pak jsem si, ale řekla je to přece cheesecake to nejde moc zkazit (myslím chuťově, ne výslovnostně) no a nelitovala jsem!


No a nakonec jedno video, které pochází ještě z Ghettofestu.

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe