TOP 5: Looks of Karlovy Vary Internatinal Film Festival

čtvrtek, července 17, 2014

O víkendu nám skončil nejvýznamnější filmový festival u nás - KVIFF. Já osobně bych tam jela ráda, hlavně se podívat na dokument Olgy Sommerové o Martě Kubištové #milujudokumenty. No, ale vrátit čas nemůžu, tak vám aspoň ukáži outtfity, které se mi líbily nejvíc a taky vám řeknu proč. Aňa Geislerová  je považována za českou módní ikonu. V mých měřítkách určitě ne, ale najdou se tací, kteří jí tak berou a já jim to vymlouvat nebudu, protože občas se jí povede něco takového ↑. Čistotu bílých šatů podtrhnout stříbrným psaníčkem je to nejlepší co mohla udělat.
Proč Aňu nepovažuji za modní ikonu se mě můžete zeptat třeba na  FACEBOOK INSTAGRAM TUMBRL BLOGOVIN NEBO NA ASK

 Olga Menzelová určitě patří mezi nejkrásnější ženy v Česku. Četla jsem s ní pár rozhovorů a myslím, že to není nějaká slepice #agáta. Její styl sleduji dlouho, protože mě baví jak jednoduchý, čistý a  strašně moc CHIC ! Ale na zahájení festivalu si se svou postavou může dovolit vzít krásné šaty místo overalu sic luxusního.


Tento look byl podle mě z celého festivalu nejlepší a bezkonkurenční. Petra Faltýnová oblékla nádhernou černu róbu s výrazným, jednostranným límcem, kterou si jen tak někdo nemůže dovolit, ale tahle kráska to unesla. K tak výrazným šatům není potřeba nějakých složitostí. Stačily zlaté doplňky a jednoduchý účes.


Bílé šaty převázané černou mašlí by mohly udělat krásnou siluetu, bohužel zde se tak nestalo. Růžové detaily by fungovaly dobře s jinými doplňky, s černými se ovšem tak trochu bijí. Táňu Pahoufovou mám strašně ráda, ale myslím si, že tento model je mimo dress code. Ovšem na jinou příležitost a s jinak nastylované je to super ! #každýjedenkousekchceš


Klára Issová je vždy okouzlující ne dech vyrážející, ale okouzlující určitě. Pro mě bude vždy rncezna českého filmu (i když jsem jí žádnou princeznu hrát neviděla) a ne jinak je tomu na této fotce. Se svou postavou si Klára nemusí dávat pozor na honosné sukně do A. Nejvíc mě asi baví barva psaníčka ladící s barvou rtěnky. Nejsem fanoušek agresivního "slazovaní", ale když to někdo umí tak, aby to nevypadalo tuctově, tak proč ne ?

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe