United Islands of Prague 2014

sobota, července 19, 2014


Tak konečně tu mám pro vás shrnutí festivalu United Islands of Prague. Proběhl cca před měsícem a bylo to vázne úžasné, hlavně po té hudebni strance.  První den jsem strávila v Kinského zahradě, kde jsem viděla pro me hodně neznámých interpretů, ale byla jsem až překvapená jak strašně se mi skoro všichni líbilo. Na konci koncertu Elly Eyre jsem regulérně brecela haha byla jsem dojata z toho, jak lítala po cele stagey tam a zpět a ještě do toho zvládla zpívat čistě, bez zadýchání. Slzy mi začaly téct ve chvíli, kdy dekovala publiku "you we're amazing guys, I love you, I will comeback, I promise !!!". Jediné co me mrzí, je to že jsem si tam nevzala zrcadlovku, ale druhý den jsem ji neopomnela.
Ten už jsem trávila střídavě na Kampě a Střeláku. Nejvíc me bavili Mydy Rabycad ti měli dobrou show. Rusovlasá zpěvačka je vázne skvost a je vidět ze vystoupení si cela kapela naplno užívá. Dále jsem se pohybovala v okolí jazzové stage, kde jedna kapela měla opravdu velké publikum už při zvukové zkoušce a jeste větší při samotném koncertě jak můžete vidět na fotce pod textem. Festival zakončila kapela Vložte Kočku jejichž hudba asi není pro každého, ale jsou to kamarádi, tak je přece musím podpořit ! A vy taky !!!
Festival měl samozřejmě bohatý doprovodný program. Ja jsem si zasprejovala, koukala na lidi co se snaží přeskočil látku vyšší než ja, pila víno #yes, byl tam "odkládací " program pro děti (na štěstí žádné nemám) atd.
United Islands je pro me srdcovy festival, protože před cca 9 lety jsem se tam rozhodla, že ze me bude festivalová princezna. Byly jsme tam na výletě s mámou a zrovna probíhal jeden z prvních ročníků a ja tam viděla krásnýho kluka co si naprosto uvolněně užívá koncert myslím, že Moniky Nachevy.... no a bylo to.
Co vy a festivaly ? Jezdíte na ne ? A na jaké ? Ja vám tento článek píši z cesty na Colours of Ostrava, tak zas cekejte super foto report haha. Mějte krásný víkend !!

BUDU RÁDA, KDYŽ MĚ PODPOŘÍTE NA FACEBOOK INSTAGRAM TUMBRL BLOGOVIN NEBO SE MĚ MŮŽETE NA COKOLIV ZEPTAT NA ASK

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe