Random 8

pátek, srpna 01, 2014


Je tady osmý a asi nejdelší random post za celou historii blogu. Na konci článku je po dlouhé době i nové video. Fotky pochází z Canonu i z ipadu, prostě mix (občas to je poznat haha). Byla jsem konečně v několika brněnských kavárnách na snídaních a myslím, že by bylo fajn udělat o to nějaký report,
 co myslíte ? Dále v článku najdete ochutnávku. Samozřejmě se objevují i klasické střípky mého života, které jsem z nějakého důvodu nedala na instagram. Přeji vám krásný týden a už zítra se těšte na další várku kulturních tipů a jiného vyžití nejen v Brně.
Možná bych měla už teď objasnit první fotku. Pochází z Kafecu je na ní Club Sendwich se šunkou, ementálem a salátem Coleslaw, ale víc se dozvíte ve zmiňovaném reportu.
Feel free for correct my English !

BUDU RÁDA, KDYŽ MĚ PODPOŘÍTE NA FACEBOOK INSTAGRAM TUMBRL BLOGOVIN NEBO SE MĚ MŮŽETE NA COKOLIV ZEPTAT NA ASK

 Co na to říct ? Mám byt v divným baráku =D / Weird house


V Brně se neustále něco děje a málokdy se o tom člověk dozví v čas, ale ta náhoda je taky fajn. / In Brno is always something going on and rarely you know abbout action in time, but the coincidence is great too.


Nejlepší krevetový sendwich eva ! Doporučuju !! / The best schrimp sendwich ever ! I Recommend !!
Nordsee


V Cafe Placzek jsem jednou na snídani byla též. No víc řeknu v jednom z reportů co chystám. / In Placzek Cafe for breakfast once I was too. No more to say now. More in one of the reports that I'm going to make.


Takový ty půlnoční chálky.../ Midnight food.... don't judge me.


Nedělní rána mám nejradši. Ten klid a ticho všude. Fotka je z ulice Minoritská. / Sunday morning is my favorite. The peace and quiet everywhere. Photo is from the street Minoritská.


I když je Zelný trh rozkopaný, tak jsem měla stále krásný výhled v Cosmopolis cafe. / Although the Vegetable Market dug up, so I still had a great view in Cosmopolis cafe.


Řekni to písní. / Say it with song. 


Je to láska. / Yes, it's love, coconut love. 


Arabská snídaně v Atlas cafe. /  Arabic breakfast in the Atlas cafe.


Cuketová pomazánka v Tři Ocásci (k vínu samozřemě). / Courgette spread in Tři Ocásci (too wine of course).


Skvělý quiche a růžová Fentimas limonáda ze Sklizeno.cz #jetoláska #bestsnackever / Great quiche and pink Fentimas lemonade from Sklizeno.cz #love #bestsnackever


Grenadine džus musíte zkusit #tochceš / You must try Grenadine juice #youwantthis 


Jsem sečtělá až za roh. /  Magazines for clever people hahah !


Nevypadá to, ale milovala mě ! /  She looks angry, but she loved me!


Guilty pleasures #luxusnípralinky. Jedna na sobě měla zlatý prach. / One of them had golden dust hmmmm.


Oblíbená káva a základní kousky. / Favourite coffee and basic pieces. 


Jedna zapomenutá z jara. No udělala jsem si grunge období a nezapomeňme na trend košil okolo pasu. / One of the forgotten picture from spring (I found that at my grandma). Well I have made a grunge period and do not forget the trend shirts around the waist.


Nevím proč pořád chodím do Panerie, když tam je pořád pomalá a ne moc příjemná obsluha a nic moc dorty. Ach už vím, někdy je to jediná otevřená pekárna v Brně. / I do not know why still go to PANERIA when there is still slow and not very pleasant staff and not good enough cakes. Oh I know, sometimes it's the only open bakery in Brno.


Pochlubila jsem se na insta a musím i tady. Koupila jsem si mixér. #nejdůležitějšíinfo /  Boasted to the instagram and I have it in here too. I bought a blender. #mostimportantinfo#littlebitshopping 


Jediný časopis o módě co se dá číst v Česku. / Theres only one fashion magazine in Czech Republic.


Jednou reklamuju  všechna nefunkční sluchátka co mám doma a koupím Beaty. Tak ! / One complaint all the broken headphone what I have at home and buy Beats by Dr. Dre. Deal!


KFC někdy po ránu #topotřebuješ /  KFC after wine  #youneeditNejdivnější čokoláda co jsem kdy měla. Moc mi nechutnala. Obsahovala růůžový pepř, lístky růže, jahody a maliny a za mě to dohromady nefungovalo. Přiznání Báry: "koupila jsem jí kvůli šupa obalu" / The most weird chocolate I have ever had. For me wasn't tasty becouse of pink pepper and leaves from roses but the cover is so cute !


Super věci v super taškách / Something new in da house.


No měla jsem nervy v kýblu no. / Well I had no nerves.


No a nakonec moje první video natočené ipadem. Zaujalo mě, jak je ta kolonie dlouhá. Jo a sluchátka jsem měla celou dobu v uších #hlasitýposlechobtěžuje. Jo a je to natočené na Žlutém kopci #skoropříroda / And finally my first video filmed by ipad. I was intrigued by so long colonie. Yeah and I had headphones in my ears throughout filming

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe