TOP 5: Emmy awards 2014

čtvrtek, srpna 28, 2014

Původně jsem chtěla do dnešního článku zahrnout i výsledky letošních udílení cen Emmy, ale je lehko vygooglitelné, tak se posnažte pokud vás to zajímá. Ne jsem hodná tady  je odkaz. Opět se zaměřím na top 5 pro mě nejlépe oblečených lidí na této akci. Možná jste si v rubrice všimli, že mám ráda minimalistické linie šatů a to se projevilo i dnes. Tento styl šatů mám ráda protože krásně podtrhuje ženskou krásu. Šaty by neměly svou nositelku zastínit což se párkrát v pondělí stalo, ale v dnešním článku podobnou situaci nečekejte!

The first mind was that today's article include the results of this year's Emmy awards, but is easily use a google, so do the job if you're interested. I am not worthy here is the link. Again, focus on the top 5 for me the best dressed people at this event. You may have noticed in the section that I like the minimalist lines of the dress and it showed today. This style of dress I love because beautifully highlights the feminine beauty. Dresses shouldn't overshadow the women, but this situacion hapenned on Monday but not in this article!

DĚKUJU ZA PODPORU NA / THANKS FOR SUPPORT FACEBOOK INSTAGRAM TUMBRL BLOGOVIN ASK


Julia Roberts v dokonalé Elie Saab Couture, Wilfredo Rosado pro Scarselli Diamonds náušnicích, Irene Neuwirth prsten, and Christian Louboutin jehly. / Julia Roberts in Elie Saab Couture, Wilfredo Rosado for Scarselli Diamonds earrings, Irene Neuwirth ring, and Christian Louboutin shoes.Gwen Stefani v Atelier Versace šatech a Neil Lane špěrcích. / Gwen Stefani in Atelier Versace and Neil Lane jewelry.


Alexandra Daddario měla Reem Acra. / Alexandra Daddario in Reem Acra.


Natalie Dormer v róbě od J. Mendela. / Natalie Dormer in J. Mendel.


Hayden Panettiere v róbě Lorena Sarbu. / Hayden Panettiere in Lorena Sarbu.

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe