TOP 5: Festival looks

pátek, srpna 08, 2014

Dnes vám předvedu svoji představu o tom, jak by to mělo vypadat na českých festivalech. Nechci tvrdit, že je to úplná katastrofa, ale připadá mi, že v Češích žije debilní nonsence o tom, že k festivalovému bahénku patří oblečení, které lze normálně použít tak akorát na hadr. Přitom je to tak super, když ženy či muži vypadají stylově nejen ve městě. Navíc nikdy nevíte, jestli náhodou nepůjde vaše hvězda do areálu a pařit v kotli vedle vás. Opravdu byste jí chtěli potkat v obnošených riflích a vytahaném tričku ? Já bych řekla, že ne.

Today, I gonna demonstrate you my idea of ​​how it should look at Czech festivals. I don't say that it's a complete disaster, but it seems to me that the Czechs live in idiotic nonsense that to a festival mud include clothes, which normally can be used as just a cloth. It is so cool when women or men not look stylish only in the city. In addition, you never know if your star will not go to the area and hang out in the boiler next to you. Would you really like to meet her in worn jeans and baggy T-shirt? I would say not.

DĚKUJU ZA PODPORU NA / THANKS FOR SUPPORT 
FACEBOOK INSTAGRAM TUMBRL BLOGOVIN ASK


Olivia Palermo na Coachella festivalu. Dlouhá bílá sukně není od věci. Sama jsem na CoO měla černé maxi-šaty. Věřte mi, je to pohodlné, stylové a praktické. Pak už jen stačí pár krásných doplňků a máte super festivalový outfit.

Olivia Palermo at the Coachella Festival. Long white skirt is good choice. I had on Colors of Ostrava black maxi-dress. Believe me, it's comfortable, stylish and practical. Then you taky some beautiful accessories and you have super festival outfit.
Kate Moss na Glastonbury. Kate je pro mně nekorunovaná královna festivalů, které sluší i bahénko. Tento look je jeden z jejích nejvydařenějších v rámci těch festivalových. Abych pravdu řekla, když se řekne "festival look", tak první co mě napadne je tato fotka.

Kate Moss on Glastonbury. Kate is for me uncrowned queen of festivals which suit festival mud. This look is one of most successful within the festival for me. To be honest, when you say "festival look", so the first thing I think is this picture.


Vanessa Hudgens na letošním Coachella. Kdysi mě její styl strašně bavil, ale jak jsme obě stárly, tak jsme se poněkud rozdělily a nechávám se inspirovat jen občas. Každopádně tohle je podle mě dokonalé a kdybych takto oblečenou ženu potkala příští týden na Grapeu, tak se asi rozbrečím radostí. haha

Vanessa Hudgens at Coachella this year. Once upon me terribly amused her style, but as we both have aged, so we parted slightly and let inspiration only occasionally. Anyway, this is perfect for me and If I met a woman dressed like her in next week Grape festival so I will probably cry with joy. haha


Alexa Chung na Glastonbury. Tady máme inspiraci jak se obléct, když počasí není úplně ideální. Odpouštím i pletené copy, které normálně odsuzuji. Baví mě spojení typicky ženských prvků v podobě klobouku a volánků na triku se špinavými holinami. To vše zabaleno do perfektně padnoucího kabátu.

Alexa Chung at Glastonbury. Here we have the inspiration how to get dressed when the weather is not perfect. I forgive knitted tails, which I normally condemn. I enjoy connections typically female elements in the form of a hat and ruffles on the shirt with dirty gumboots. All packed into a perfect-fitting coat.


Chiara Ferragni na Coachella. Opět tu máme spojení něžných a drsných prvků v dokonalé symbióze. Jako u všech outfitů v článku, tak i tady platí, že jednotlivé kousky nemusí být nutně z ranku "dodělám na fesťáku a čest". Samozřejmě si neberte na festivaly věci co se lehko zničí, jen neuškodí o tom víc přemýšlet.

Chiara Ferragni at Coachella. Once again, a combination of tender and tough elements in perfect symbiosis. As with all outfits in the article, as well as here, the individual pieces may not necessarily be of rank "finish the fest and honor." Of course you do not take things for what festivals are easily destroyed just hurts to think about it more.

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe