Raspberries from Yves Rocher

neděle, října 19, 2014


 O těchto malinových produktech z Yves Rocher jsem vám chtěla napsat už dlouho. Kupovala jsem je asi v polovici srpna, takže je nejvyšší čas na ohodnocení. Sice jejich vůně evokuje léto, ale proč si jej v tomto deštivém počasí nepřipomenout?

DĚKUJU ZA PODPORU NA / THANKS FOR SUPPORT FACEBOOK INSTAGRAM TUMBRL BLOGOVIN ASK

 Sprchový gel s peelingem obsahuje výtažek z bio maliny, zrnka kiwi a pudr z meruňkových jader. Peelingová složka gelu je právě z jadérek ovoce. Nečekejte klasické krystaly, které jsou v běžných peelinzích, ale opravdu jemňoučké zrníčka k čištění pokožky. Na to, že je peelingový přípravek, pění docela dost, ale musíte ho hodně rozmydlit. Vůně, jako u většiny Yves Rocher výrobků je nádherná a silná. Věřte nebo ne, ale co jsem peeling koupila nepoužívám jiný sprcháč. Konzistence gelu je dost tekutá, takže při otvírání dávejte pozor. Píšu o tom, protože jsem čekala klasickou peelingovou hutnost a pak jsem se málem rozbrečela, když jsem viděla tolik krásně vonícího sprcháče na okraji vany.


 Myslím, že nejsem jediná, která nemá nikdy dost balzámů. Když jsem viděla tento malinový, bez jakéhokoli přemýšlení jsem ho vzala k pokladně. Balzám je pigmentovaný, takže když jsem se s ním namazala poprvé, tak jsem ho samozřejmě řádně rozetřela (jako vždy) a až doma zjistila, že vypadám jako Joker. Každopádně toto se dá pošéfovat, hlavní je, že krásně voní! Natřete se jím a míte pocit, že jste snědli několik malin haha. Nemám pocit, že by nějak extra hydratoval nebo pečoval o mé rty, ale to mě nějak netrápí.


 Tohle mýdlo mi prodavačka nabídla při placení a jelikož nestálo moc peněz a voní po malinách, tak jsem ho vzala. tuhá mýdla vůbec nepoužívám, tak mi jenom voní ve skříni. Zatím.

 Balzám i sprchový gel bych si chtěla pořídit ještě v ostružinové a broskvové verzi. Berte tento článek, jako mé doporučení a to nedělám moc často, takže tohle musí být bomba no ne?

Pěkný zbytek neděle!

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe