be Snowbitch

sobota, ledna 24, 2015Pokud se v blízké době chystáte na hory, tak byste co nejdřív (po přečtení článku samozřejmě) měli navštívit tento skateshop . Mají tam široký výběr oblečení a doplňků nejen na hory, ale i na skate, který se poslední rok vrací do kurzu. Jste-li muž a říkáte si, že článek je určený jen pro ženy, tak jste na omylu, na Snowbitch najdete jak pánské, tak i dámské zimní oblečení. Je jasné, že na horách chce každý spíš relaxovat a neřešit nic natož oblečení, ale proč nevypadat chic? Navíc na Snowbitch jsou teď velké slevy, takže by byla škoda jich nevyužít. Měli byste si ale pospíšit, než to bude všechno vybrané. A co bych si na stránce vybrala já?


Mám strašně ráda šedou barvu a na tomto svetru mě zaujal i detail růžové. Podle mě růžová a šedá je super combo, ale jen když je růžová opravdu jen v detailu.


Pokud bych potřebovala bundu, tak bych si určitě objednala tuto s vesmírrným potiskem. Mám už podobný potisky na leginách na běhání a poslední dobou mě baví.  


V tomto počasí se šatů nemusíte vzdávat pokud zvolíte ty s vhodným materiálem. Mě tyto šaty zaujaly na první pohled a v zimě jsou podle řešením pokud už nemáte náladu na kalhoty. 


Kulichy jsou kapitola sama o sobě, kdybych mohla, tak jich mám nejvíííc. Sluší každému a v každém věku a navíc uši jsou v teple. 


Kdybych si měla zvolit jen jeden vzor, který budu nosit, tak by to určitě byly proužky a nejlépe v černo-bílé, takže už chápete proč v mém výběru je i tento kulich. #beanieforever You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe