New in #1

středa, ledna 21, 2015


Slevy jsou v plném proudu a tak jsem jich minulý týden využila. Bylo to po dlouhé době co jsem byla nakupovat ve slevách, většinou mně totiž nechávají chladnou. Zvykla jsem si kupovat věci s rozmyslem. Když už si něco koupím, musí se mi ta věc sedět a taky popřemýšlím, zda se mi hodí k většině šatníku. Oversized věci jsou super, ale musí se hodit k tvaru postavy. Samozřejmě se mi nemusí šaty hodit ke všem svetříkům, ale mám jedny, které jsem na sobě měla asi 2x, protože k nim nemám hodící se boty ani kabelku a tak v mé skříni čekají na vhodné doplňky. Dále co si kontroluji je materiál. Pamatujete na kolekci Jeana Paoula Gaultiera pro Lindex? Já toho návrháře tak obdivuju, a mám ho ráda jako člověka, ale když jsem se podívala na složení materiálů v jednotlivých kouscích, tak jsem se málem rozbrečela. Nejvíc se mi líbil ten černý rolák a bylo v něm jen 5% vlny jinak samá umělotina a za to se mi peníze fakt dávat nechtělo, i kdyby to bylo za zlomek ceny. No tak se pojďte podívat, za co jsem v Mangu, Zaře a u Baťů byla ochotná své peníze nechat.

P.S. Během příštího týdne by mi měl přijít novej objektiv, tak to ještě s těma kvalitníma fotkama z ipadu vydržte.


No vidíte a jsme u toho o čem jsem mluvila. Tyhle botky teda polobotky jsem si zkoušela v černé už někdy v říjnu a dokonce jsem je odnesla k pokladně. Paní mě pak upozornila, že nesjou kožené což mě mě natolik zklamalo, že jsem je tam nechala. Tou dobou jsem totiž sháněla nějaké opravdu kvalitní. Minulý týden jsem tam šla kvůli úplně jiným botám a zaujali mě znovu tyto. Raději jsem je tam přes noc nechala zamluvené, abych věděla jestli je fakt chci a jak to dopadlo vidíte. Jo a klapou!
V Mangu jsem si původně chtěla pořídit jednu šedou mikinu s černým nápisem a při cestě do kabinek jsem minula stojan s basic triky. Zjistila jsem, že topů s dlouhým rukávem mám pomálu a přitom je ta ráda nosím, tak jsem vzala v mé velikosti o každé barvy jedno a šla. Mikina mi teda neseděla, ale trika skoro všechny (černé bylo nějak divně ušité #ažmocvyraznyramena). Nečekala jsem ňákou slávu, ale ta 100% bavlna mně potěšila. btw basic kousků není nikdy dost


V Zaře se mi líbila spousta věcí #jakovždycky, ale opět jsem měla problém s velikostí #všeckovelký. Koupila jsem si jen tyto jeany. Stejně jsem potřebovala ještě ňáký světlý. Jenom vás upozorním, že v brněnské Zaře máme fakt krávy prodavačky. Pokud tam někdy zavítáte, tak se jich raději na nic neptejte jinak vám svou protivností úplně zkazí náladu. Nebo pokud se budete dívat na věci u nějakého stolu a někdo přijde doplňovat, tak okamžitě vypadněte. Ony vám jsou schopny házet věci přes ruce i když jste zákazník však no a?

Co jste si Vy koupili ve slevách? Pochlubte se. =)


You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe