L'oréal Triple Active

středa, února 04, 2015


Všichni co máte citlivou pleť zbystřete! Chtěla bych vám představit krémy, které jsem si nedávno pořídila, kvůli problémům s tímto tipem pleti. V tomto počasí má pleť trpí víc než kdy jindy. Neustále si objevují nějaké červené skvrnky nebo vysušená místa, která se dají zakrýt makeupem, ale lepší je, když tam vůbec nejsou no ne? Minulý rok jsem přes zimu používala Nutrigold Silk a byla jsem velice spokojená, ale po sléze jsem zjistila, že jsem na něj ještě moc mladá. Kamarádka (dermatoložka) říkala, že je zbytečný používat krémy neúměrné věku, protože přirozený kolagen se tak přestane vytvářet a pleť začne rychleji stárnout. Takže dokud mi nebude 25 let, budu se starat jen o řádnou hydrataci a péči.


Triple Active denní můžete koupit ve dvou verzích buď pro smíšenou až pleť nebo pro citlivou a suchou pleť. Já jak vidíte si vybrala ten druhý typ. Líbí se mi, že krém má lehoučkou, krémově gelovou konzistenci. Není příliš parfemovaný a rychle se vstřebává. Nikdy bych ho nedávala na nevyčištěnou pleť. Už jsem tady kdysi psala, že každé ráno používám jemný peeling, po té ošetřím pleť micerálkou a hned nanáším denní krém, aby pleť byla co nejvíce hydratovaná. Jako se všemi krémy i tady platí, že ho musíte používat pravidelně jinak se míjí účinkem.


Noční verze Triple Active má hustější konzistenci a je více parfemovaná, takže ho kolikrát ještě cítím ráno. Má i jinou barvu než denní, taková jemně růžová. Vysušená místa jsou během chvíle pryč. Většinou se odlíčím hned jak přijdu domů, takže po pár hodinách už jsou vidět výsledky. Ráno je pleť opravdu vyživenější a noční je pro všechny typy pleti.


Chci si z této řady pořídit ještě oční krém. Za tu chvíli co krémy používám vidím velký rozdíl v kvalitě pleti. Póry jsou méně viditelné a pozor neucpává je ani jeden! Tuto řadu vám krémů vřele doporučuji všem co nemají ještě 25 let a oblíbený krém.

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe