From last week #1

neděle, srpna 16, 2015


Ani nevíte, jak dlouho mi trvalo vymyslet název pro tento typ článků. Nejdřív mě napadlo "week in pictures", ale vzhledem k tomu, že chci k jednotlivým obrázkům psát svoje doporučení a tipy, tak jsem ho zavrhla a když už jsem si řekla zatím napíšu článek a pak vymyslím název, tak mě ten název napadl. 
Hned úvodní fotka pochází z hradů, které jsem minulý víkend fotila a pro víc fotek klikněte sem. Jde o můj první fotoreport na Párty Brno jehož jsem součástí.
Dále se v článku můžete těšit na tipy na snídaně, kavárny, recepty, kosmetiku atd.


1. Začneme seriálem. Jmenuje se "Modern Family" a už ňákej ten rok běží, myslím, že snad i u nás v Česku. Já jsem ho objevila teprv nedávno a musím ho doporučit! Moc na seriály nekoukám, ale tenhle mě baví, dokonce je to první seriál, kde mi nevadí ani jedna postava. Nejlepší je rozhodně Phil (na fotce) je to nejvtipnější postava seriálu. Hlášky jako "exactumondo" něco jako exactly nebo "chillaaax" nebo wtf = why the face Vás musí dostat. Někomu by mohlo vadit, že je seriál natáčen dokumentárními prvky, ale podle mě mu to přidává na dokonalosti. 


2. Recept na ovesnou kaši. Já to dělám tak, že do misky dám vločky a zaliju je vodou a nechám aspoň 1/2 hodiny nasávat. Pak je dám do hrnce, přileju mléko, tak abych je ponořila a míchám dokud nezačnou houstnout. Přidám asi lžíci sirupu z agáve a ovoce (rybíz, maliny, borůvky) a slunečnicová semínka.  Vypnu plamen a ještě chvíli míchám. Hotovo podáváme.


3. Profitelores z McCafé jsou rozhodně něco co potřebujete zkusit. Na mě byly dost sladké, takže je nemusím mít nějak často, ale za zkoušku určitě stály. Je to div, ale mají tam i skvělou ledovou kávu.  


4. ...

5. V Brně na České je od začátku léto otevřený nové bistro s názvem "All in Fresh". Zakládají si na kvalitních a čerstvých surovinách a v neposlední řadě mají milou obsluhu. Na fotce vidíte meruňkovou zmrzlinu a ledový čaj, který není vůbec sladký což mi absolutně vyhovuje. 

6. Snídaně u Tří Ocásků. Sýrový chlebíček, rybízový raw dortík a domácí limonáda.


7. Zase jsme v All in Fresh. Tentokrát na melounové limonádě. Tento týden jsem ta vedra nedávala.


8. Fotka nákupu.Všichni vychvalují Magnum Créme Brulée, tak jsem ho tedy zkusila a moc mě teda nenadchl. Opravdu lepší je ten Míša.


 9. Asi už víte, že v Sephoře probíhají slevy, takže když jsem tam šla na obočí, tak jsem jich využila a koupila si lak od O.P.I. za polovinu ceny a řasenku. 


Ta řasenka je teda fail, protože jsem si nevšimla, že má šedou pigmentaci, ale kdyby byla černá, tak budu na výsost spokojená. Krásně natočí a rozdělí řasy a když jí po nanesení přetřu jinou řasenkou, tak ani není vidět, že je šedá.


S laky od této značky jsem už dlouho spokojená. Vydrží celý týden a stačí jedna vrstva ke skvělé barvě. Dobře se odlakovávají a i výdrž samotného obsahu lahvičky je dlouhodobá. Tento je v odstínu "How great is your Dane?" a myslím, že je to taková ta barva co se hodí ke všemu 


10. V pátek vyšla zářijová Elle s podle mě skvostnou obálkou a jako dárek má barevnou tužku na oči od Rimmel navrhovanou Kate Moss. Prodává se ve čtyřech odstínech a já si vybrala Pure Turquose. Nevím jak často jej budu nosit jestli vůbec, protože preferuji černé linky. Krom modrých pigmentů jsou do tužky zakomponované a třpytky a nebojte se jen tak se stíny nerozmažou.
You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe