From last week #6

pátek, září 25, 2015


Tak už se hlásím z Anglie. Žiji v Kentu ve městě Tonbridge. Pracuji v jedné nemocnici, ale zatím jsem v zacviku. Štve mě, že jsem na tom bídně s internetem, protože bych si rada psala s kamarády a normálně publikovala články či fotky na instagram. Snad se to brzy vyřeší. Jo btw roaming od Vodafone je mi tady na nic. Vlastně i na Slovensku a dalších státech  mi byl na nic, takže diky teto chybě mám už 4 simkarty. Jinak moc nechápu jak je to tady se signálem neustále se mi odpojuje a připojuje sít a tím pádem mám strašně rychle vybitou baterku. Počasí tu je přesně takové jak se říká dokonce můj let byl o hodinu zpožděn diky silnému dešti.  
Ani nepamatuju, kdy jsem v Česku měla naposledy uzeniny, ale tady si kupuji šunku a dávám ji s nějakou zeleninou do sendviče. Ještě jsem tu poprvé v životě koupila osolené máslo, ale příště už asi koupím normální. Je tu jen takový ten sendvicovac, ze kterého vám chleba vyskočí, ale stačí sendviče trochu rukou stlačit a je to v pohodě. Zatím me ještě nenapadlo se vrátit do česka a to ani nevíte jaké trable me tu už potkaly. Kitkat s burakovym máslem je jeden z důvodu proč se tam nechci vrátit. Haha. Normálně si takové tyčinky nakupuji, ale už jsem tu zkoušela asi 3 druhy co v ČR nemáme a tohle je jasny vytez. Během práce máme jídlo zadarmo. Většinou se oběd skládá z masa, přílohy a dvou druhu nějak upravené zeleniny. K tomu je na vyber buď desert nebo polévka. Jednou jsem si zaškrtla polévku a stejne mi dali desert, tak nevim no.
Do budoucna cekejte fotky jen z iPhonu, protože mi tady klekl notebook a nemám jak nahrát fotky z dslr. Takže první věc co koupím až budu mít dost peněz bude notebook. Tohle je kousek nemocnice, ve které nyní pracuji. Je to opravdu krásná stavba a vypadá jako zámek. Až bude hezky, tak ji vyfotim i ze predu.


O volných dnech chodím do místních kaváren. Tato fotka pochází ze starbucksu v Tonbridge. Poprvé v životě jsem ochutnala pumpkin slice latte, protože v Brně máme starbucks teprve od června a jinak jsem se na podzim do sb nedostala. Až zase půjdu do města, tak si ho dám znovu jelikož je to výborná příchuť.


Můj první nákup. Ty dortiky (zelená krabicka) jsem vzala jen kvůli Halloweenkemu obalu haha. 


Kousek od baráku mi rostou ostruziny a to jsem tento prskala, že tento rok jsem je v létě ani jednou nekoupila. 


A ještě jedna fotka z procházky po Tonbridge. Myslím, že nápis mluví za všechno.
You Might Also Like

1 komentářů

  1. peanut kitkat.. sure will taste great
    NEW POST
    http://melodyjacob1.blogspot.com/2015/09/last-days-of-summer.html

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe