New in: Beauty

úterý, září 29, 2015


Když jsem se stěhovala do Anglie, nečekala jsem, že tady bude tak tvrdá voda. Během týdne se mi úplně zničila pleť. Strašně se mi vysušila okolo lící, objevily se červené skvrnky a dokonce i akné, o kterém jsem už tak dva roky nevěděla, že existuje haha. Nejdřív jsem si myslela, že je to ze stresu z nového prostředí, ale když mi ne pomáhal ani zázračný kokosový olej rozhodla jsem se vyrazit do lékárny a pořídit si nějaké pomocníky. Později bych chtela napsat recenze na každy product. Dnes vám je aspoň představím.

When I moved to England I didn't expect so horible water in here. My skinm is completely destroyed so I decided to buy these products for moisturize my skin. During next weeks wait for reviews in few articles. Today just introduce.
O teto radě kosmetiky jsem se dozvěděla na blogu Verunky. Vím, že u nas se sehnat nedá a tak jsem se ji tady rozhodla vyzkoušet. Tento přípravek je určeny pravé na akné. Nanáší se jen lokálně na postižena místa a mělo by to byt 3x denně.

This kind of cosmetic I first saw at Veronicas blog. When I saw it first time in England I decided to try it. You should use it on local spots of acne about 3 times a day.


Do me ranní péče neodmyslitelně patři nějaký scrub/peeling. Vyčistím jím odumřelé buňky a taky se dostane hluboko do pórů, které zbaví nečistot z nich vzniká akné. On neutrogeny jsem zatím používala jen krém na ruce, tak uvidíme jak budu reagovat na pletovou kosmetiky. Ale říkám si, že když pro ne dělala reklamu Vanessa Hudgens, tak to nemůže byt špatný haha.

In my morning care routine is must have scrub or peeling. I using them for cleaning of old cellulas from skin which can cause acne. I knew from Neutrogena only handcream so I don't know what to wait from skin care, but Vanessa Hudgens was in their comercial so it can't be worst haha.


Už po třetí se na blogu objevuje krém od l'oreal. Není to špatná pece a většinou jsem s jejich krémy spokojená. Původně jsem šla pro tu řadu s mateří kašičkou, ale tam kde jsem byla se neprodavala, tak jsem se rozhodla zkusit něco nové. Tento krém se používá rano a večer na vycistenou pleť samozřejmě. Je určen pro hodně vysušenou pleť což mám, tak snad mi pomůže.

This is the third time of l'oréal cream on this page. I like this brand, they make really good care for skin. To be honest, I wanted to buy other kind of l'oreal cream but they wasn't in the shop where I have been. So I have just this one which should be using in the morning and in the evening on clean skin. This is for very dry skin which I have so I hope that this is gonna help me.


A to nejlepsi nakonec! Tuhle řasenku jsem si koupila na základě doporučení Zoelly v jednom z jejich posledních videí. Jsem z úplně nadšená a už se nemůžu dočkat až vám o ni povím víc.

And the best in the end. This mascara I bought becouse od recomend of Zoella. I'm so excited and I can't wait to tell you more about her.


You Might Also Like

2 komentářů

  1. very nice
    New blog post : http://melodyjacob1.blogspot.com/2015/09/bright-floral.html

    OdpovědětVymazat
  2. Rasenka a neutrogena naprosto top! Moje oblibene produkty:) www.kristynablog.com

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe