Black Friday

pondělí, listopadu 30, 2015


V pátek snad po celém světe probíhaly slevy ve všech různých obchodech. Ja nejsem žádný nákupní maniak a v ten den jsem jen chtela navštívit přilehlé město maidstone. Upřímně, že je černý pátek jsem zjistila až tam. Jela jsem si jen pro novy parfém, ale jak to dopadlo se dozvíte dále v článku.
Už dlouho jsem sháněla podobnou mikinu. Tahle přesně splňuje moje představy, ma kapuci, kapsy a netrapnou potlač.


V mem šatníku nenajdete svršky s potiskem, ale STAR WARS!


Tuhle blůzku jsem s koupila, protože se mi moc líbí aplikace zipu na hrudi. Je to sexy, ale stále elegantní a už mám přesně vymyšlené jak ji budu nosit, protože jsem ji chtela už dlouho.


Detail zlatého zipu trochu se bojím až to vyperu, ale tak snad to neco vydrží.


A tady vám představuji můj splněny materiální sen. Zlaté hodinky od Marca Jacobse. Ve skutečnosti záři jeste víc a jsou opravdu nádherné. Navíc byly slevněné o 50 liber, no neváhala jsem.


V primarku jsem koupila všechno oblečeni a tuhle make-up tasticku. Myslím, že se dá nosit i jako psaníčko. Líbí se mi na ni krásný odstín modré v kombinaci s růžovým zlatem v elegantním designér a jeste byla ve slevě :).


Nyní se dostáváme k tomu pro co jsem původně jela. V tomto předvánočním čase se vonim parfémem Angel od Thierry Mügler. Je to sladká vůně ale v žádném případě těžká. Na trhu je už přes deset let a pamatuju jak jsem o jako malá poprvé četla, že Thierry chtěl vytvořit parfém po kterém by žena voněla jako čokoláda a taky inspirovala vůně koláče jeho babičky. Proto tuto vůni popisuji jako sladkou. Koupila jsem ji v dárkové kazete s sprchovým gelem a telovym krémem. Ano bylo to výhodnější než samotná vůně.


 Jako dárek k nákupu jsem dostala tyto dva vzorky. Jimmy Choo mi voní úžasně, ale s tím panským parfémem nevím co budu delat.You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe