13 otravných vět pro tetované

úterý, července 26, 2016

Před pár dny jsem se nechala po druhé v životě tetovat. Díky tomu jsem měla flashback na dobu, kdy jsem se nechala tetovat poprvé. Vzpomněla jsem si na všechny možné i nemožné otázky co jsem dostávala a tak o mém druhém tetování ví je tři lidé. Budu upřímná. Některé z těchto otázek jsem položila taky, takže tu střílím i na sebe. Tento článek obsahuje ironii, sarkazmus a pár sprostých slov. Já vím, že to někteří i tak nepoberou, ale varování jste byli.


Jinak tuto kérku mám z nově otevřeného studia v Praze Black Rabbit.


01. BOLELO TO?
Ne asi. Samozřejmě, že to není příjemné a na některých místech to opravdu bolí. Mě to bolelo u šlach nejvíc, ale vždyť se to tetování vpravuje pod kůži jehlou. Ne fixou, ale jehlou! Copak jste se nikdy nepíchli, že se tak blbě ptáte? Ano každý řádný frajer z horní dolní vám řekne, že to vůbec nebolelo a že u toho usnul. Tak určitě, že jo.

02. A PROČ SES NECHALA TETOVAT?
No tohle je úplná topka. Já nevím jakou odpověď na to ty lidi čekají. Dá se očekávat že chtějí znát nějaký strašně hluboký význam dané kérky, ale většinou tam žádný není. Smiřte se s tím, že se to těm lidem zkrátka líbí. Ne každý se bere tak strašně vážně, aby pro každé své rozhodnutí potřeboval vysvětlení.

03. NEVADÍ TO VAŠIM?
Já jsem se nechala poprvé tetovat ve 21 letech takže to našim ani nikomu dalšímu nevadilo. Myslím, že když se nechá člověk tetovat po té 18ce, že není problém. Jenom si tam nenechte vytetovat ňákou ptákovinu. Ještě přes půl zad. Nejlépe lilie s motýlama. To jsem opravdu viděla. Bože...

04. NEBLEDNE TO?
A jak asi? A jak asi??? 

05. MÁŠ ZATÍM NĚJAKEJ PŘÍBĚH?
Prosím Vás lidi... nebuďte blbý! Jakej příběh? Proč příběh? Proč význam? To nestačí, že je to pěkná ozdoba těla? To k tomu musí být ještě ňákej nablblej příběh? Někdo si nechá vytetovat znak Flashe, protože má rád Flashe. Někdo si nechá vytetovat kytku, protože se mu líbí na té části těla kytka. Ano, někdo něco zažije, tak ho napadne, že jako památku na to si nechá vytetovat nevím, datum třeba. Ale proč hledat přiblblé příběhy?! Dyť je to jenom tetování!

06. NEBO ABYS BYL HUSTEJ?
Jasně, lidi si v podstatě nechají udělat jizvu na těle, aby byli hustí. Tak! 

07. KOLIK TO STÁLO? TOLIK?
Prosím vás lidi vemte si, jak dlouho to trvá. Připočítejte velikost tetování (čím menší, tím těžší) a taky zkušenost tatéra. Nebo se na to radši neptejte vůbec.

08. CHCEŠ ČÍSLO NA ZNÁMÝHO CO TO DĚLÁ LEVNĚ?
Tatéra si vybíráš podle doporučení a zkušeností ne podle ceny. Stejně mi přijde vtipný #ne jak spousta mařen se chlubí: "mám známého tatéra, ten mi to dělá zadarmo blah blah" a když chceš vidět jeho práci, tak ten "známej tatér" je zrovna strašně zaneprázdněnej. Jo. Nenápadka jak sviňa a cos z toho měla? 

09. A VÍŠ JAK TO BUDE VYPADAT V ŠEDESÁTI?
Vy mi to možná nebudete věřit, ale kůže v šedesáti vypadá hrozně s i bez tetování. Ta kůže vypadá nehezky, protože jsou na ní vrásky, takže i to tetování bude vypadat nehezky. A teď to hlavní: no a co?

10. A CO KDYŽ BUDEŠ CHTÍT PRACOVAT TŘEBA V BANCE?
Já jako zdravotní sestra mám spoustu kolegů s tetováním a ještě jsem neslyšela, že by kvůli tomu někdo měl problém. Myslím, že takto to funguje na každém pracovišti. Horší je podle mě natočit porno, jak ten degen Jaro Slavik. To si myslím, že by vám v budoucnu mohlo uškodit víc než nějaký tetování, který můžete vždy zakrýt/zalepit.

11. MÁŠ HODNĚ POTETOVANÝCH KÁMOŠŮ?
Ano, ano. Lidi si vybírají přátelé podle toho jestli mají nebo nemají tetování, protože to je to hlavní! Já osobně respektuji, když někdo to tetování nechce nebo se mu nelíbí. Vadí mi jen lidi, kteří potetované haní a rovnou je hodí do pytle s kriminálníky nebo nějakýma jinýma živlama. No toto přece není normální. Mimochodem už jste viděli někdy člověka, který má tetování a nadává nebo uráží lidi co tetování nemají? Ne? A víte proč? Protože jim to je u prdele! Nemohlo by to být u prdele i vám s čistou kůží, co si jí nechcete zkazit na celej život co?

12. A KDE VŠUDE MÁŠ TETOVÁNÍ?
Většina lidí co se nechá tetovat neskončí u jedné kérky. Já mám dvě a naplánované mám další čtyři. Tahle otázka není ani tak otravná, spíš výraz tázajícího. Většinou se cítím, jak kdyby ten člověk chtěl slyšet, že mám kérku na intimních partiích. I kdybych měla, myslíte, že bych vám to řekla?

13. KÁMOŠ MÁ PODOBNÝ TETOVÁNÍ CHCEŠ SEZNÁMIT?
Ne. I když mě tak napadá... Dokážete si představit, že by se znali všichni co mají vytetované to velice originální "carpe diem"?

Bonusová otázka: JAK VY REAGUJETE NA TYTO OTÁZKY A JAKOU NEJOTRAVNĚJŠÍ JSTE DOSTALI VY?

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe