Pokémon GO je super hra!

pondělí, července 18, 2016

Nevím jak vy, ale já jsem podlehla celosvětové poblázněnosti ohledně chytání pokémonů. Jsem totiž generace, kdy jsme sbírali nálepky s pokémony a lepili je do alba. Já jsem jich tenkrát nasbírala všech 150 a byla jsem tedy mistrem pokémonů. Dnes už jich je mnohem víc, ale i tak za tehdejší Barču cítím hrdost.Nešlo mi tu hru stáhnout dřív než byla dostupná na českém app storeu bohužel. Do teď nevím, kde jsem dělala chybu. Každopádně od soboty hraji a hra na mne má přesně ty účinky, za kterými byla stvořena a to vyhnat "děti" ven.

Já nevím, ale na mě všechny ty řeči, že dnešní děti vůbec nechodí ven a jen sedí u počítače nebo u televize působí hystericky. Mám v blízkém okolí mého domu dva parky a vždycky, když jdu okolo, tak v nich ty děti vidím jak si hrají. Tak se prosím uklidněte s tím moralizováním. 

Proč je Pokémon GO super? Všichni teď děláme přesně to co jsme si jako děti přály - hledáme a chytáme pokémony. Nejlepší na tom je, že je nenajdete na každém rohu, ale že si opravdu musíte dát nějakou práci, jít po pokéstopách a až po té se odměníte chytnutím pokémona.

Co na Pokémon GO není super? Strašně rychle vybíjí baterku. Není to hra na celý den ale tak na dvě hodiny. Další věcí co mě štve je, že se seká. Chápu, že je to přetížením serveru hra je totiž velmi oblíbená, ale ono se to sekne vteřinu po té co chytíte pokémona! Já si myslím, že s další aktualizací se tento problém vyřeší, ale i tak to naštve.

Nemyslím si, že to je hra jen pro děti. Dementní komentáře a posměšky si nechte pro sebe stejně tím nikomu neprospějete. To mně vlastně taky zaráží proč lidem vadí, že to hrají všichni. Vždyť je to skvělá hra!Nakonec vám řeknu co se mi stalo v sobotu. Hledala jsem pokémony při čekání na kamarádku a viděla jsem, že jeden pokémon je v hospodě. No tak jsem tam vlezla, on tam byl a tak jsem po něm začala házet pokébaly. V té hospodě byli asi dva zákazníci, ale i tak by mě bylo jedno, že na mě někdo kouká. Po pár vteřinách za mnou přišla servírka a byl tam i číšník co zůstal za barem.
servírka: Dobrý den.
já: Dobrý den (a u toho koukám do mobilu)
servírka: Mohu Vám nějak pomoci 
já: Ne, dobrý děkuji (v tu chvíli jsem ho konečně chytla)
já: Jo!
servírka: Vy tady chytáte pokémony, že?
já: Ano. =)
servírka: výbuch smíchu
číšník: výbuch smíchu
Myslela jsem si, že to jsou přesně ti lidi co se na to dívají škaredě a musejí se za každou cenu odlišovat a že se mi smějí, ale bylo mi to celkem jedno, protože jsem měla svého Zubata. Nakonec jsem se rozloučila a řekla, že jsem ráda, že jsem je tak rozesmála a servírka: Ne my jsme je totiž tady naháněli taky. :D

Co jsem tím chtěla říct? Zapomeňte na předsudky a dělejte co Vás baví! Pokud Vás ale nebaví zabíjení lidí v tom případě to nedělejte.

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe