O-bag, O-bag všude kam se podíváš

středa, srpna 03, 2016

Rozmohl se nám v Brně takový nešvar. Všechny ženy, dámy a holky nosí O-bag kabelku. Dobře jsou to skoro všechny, ale já jsem chtěla být trochu hysterická. Zaráží mne hlavně to, co se stalo za ten rok co v Brně nežiju.  Předtím jsem O-bag potkávala maximálně na stránkách Zootu a nyní všude po Brně. Dokonce tyto kabelky nebo tato značka má obchod v Brně na České! Čím to, že vzrostla jejich obliba? Mám jistou teorii. • Mají ji teď všichni, takže i někdo komu se to zrovna nelíbí si ji bude chtít koupit, protože musí na ní něco být, když ji všude vidí.
 • O-bag má obchod na České, takže si lidi automaticky myslí, že jde o nějakou lepší značku. Bohužel tento princip v Česku funguje jen na Pařížské. Ne v Brně na České, kde kdysi bylo i "Vše za 39,-".
 • Existují psaníčka nebo shopping bag kabelky a spousta dalších druhů. Tady v Čechách funguje nablblej pojem "středněvelká" a to tahle kabelka splňuje. My Češky si potrpíme na multifunkční střední cestu.
 • Prodává se v různých barevných provedeních, takže je můžete sbírat. Proč by někdo sbíral krásné luxusní kabelky, když může mít několik barevných O-bagů?
 • Sice nemá zip na zapnutí, ale za to má tak krátké ucha, že ji můžete nosit těsně pod paží což je strašně elegantní.
 • Dá se nosit úplně ke všemu, že?
 • A spousta dalších důvodů co nemám sílu vymyslet.
Tak a teď ta hořká pravda. Je to strašný! Nejošklivější kabelka na světě je podle mne O-bag. Myslím si, že se jedná o takový ten trend co nosí celé město a čase si na něj nikdo ani nevzpomene. Takhle to bylo i s ombré lodičkami, bílými tříčtvrťáky...
Guess kabelky, upnuté oblečení, převrstvený make-up ještě bohužel nevymřeli, ale já žiju v naději.
Jaké trendy vám vadí?You Might Also Like

4 komentářů

 1. Souhlasím s tím, že je to hrozný. :) Nenosila bych ji ani zadarmo, maximálně na pláž.

  OdpovědětVymazat
 2. Mně teda přijde horší, že každá holka má MK kabelku, tenisky k džínům a najednou obočí s vykonturovanym obličejem. Nebo jsem moc kritická? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já nevím, ale konturování obličeje bylo to nejlepší co jsem se v rámci líčení naučila, sice teď věčně nosím batoh, ale mám doma i MK Hamilton bag což je zrovna design, který nekřičí:"já jsem MK", ale je podle mně krásná jo a jeany nosím s keckama furt, takže mi látneš? :D né já chápu, že myslíš ty "basic bitch"

   Vymazat

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe