TOP10 SRPEN

pondělí, září 05, 2016

A jsem tu s další TOP10kou tentokrát za měsíc Srpen (nečekaně). Kromě stěhování do Skotska jsem i stihla zestárnout a najít si nové kamarády. U tohoto článku jsem se pěkně naštvala, protože jsem ho měla hotový už v pátek, ale když ho pak chtěla doupravit, tak jsem zjistila, že se mi vubec neuložil! No ale tak jsem se smilovala a sepsala to dnes, tak tady to máte.


01. Kosmetika 

Estée Lauder Gentle eye make-up remover

Já jsem zvyklá si oči odličovat kokosovým olejem, ale teď zrovna žádný nemám, tak jsem se zeptala spolubydlící jestli by mi nemohla něco půjčit a ona mi bez řečí dala tohle. Nejdřív jsem vykulila oči jestli je v pořádku a ona mi na ten překvapený pohled odpověděla:"já mám stejně ještě dva". OK. Tak teď už k tomu proč vám tento produkt doporučuji. Přijde mi super, že není nijak parfémovaný a extrémně olejový. Stačí dvakrát otočit na tamponek a rozetřít po oku, po chvíli se vytvoří jemná pěna co dokonale odlíčí oko a pozor mě stačí jeden tamponek na obě. Když jsem ho dostala nemám tušení kolik stojí, ale na kokosák už kašlu.02. Oblečení

Náhrdelník s krystaly

Opět mám v této kategorii doplněk a to tento náhrdelník s krystaly. Pamatuji si jak jsem ho kdysi chtela díky Vanesse Hudgens, ale díky jeho minimalistickému designu je to v zásadě nesmrtelný kousek do sbírky. Budu ho nosit k jednobarevným topům a šatům a bude to super haha.03. Obchod

Prodejna s cukrovinkama Mr Simms

Tady v Aviemore je krám, kde prodávají jen sladkosti a je úplně jak vystřižený z starší verze filmu Karlík a továrna na čokoládu i ten chlápek co tam prodává je jak z toho filmu. Nejradši bych tam vše vykoupila! Ne! Nejradši bych tam pracovala a potajmu bych to tam všechno snědla i s cihlama.04. Jídlo

Borůvky 

Musím sem dát borůvky co jsme s kamarádkou sbíraly v horách, protože poprvé v životě jsem měla borůvky vlastnoručně nasbirané přímo v horách. Ještě k tomu skotský. Asi sem kvůli nim nepojedete, ale nic speciálnějšího jsem tento měsíc neměla čti nevyfotila.
05. Film

David Brent: Life on the road 

I když vím, že tento humor není pro každého musím se o tomto filmu zmínit. Hlavní týpek z britské verze kanclu si ve filmu založil kapelu a jede s ní tour. Je tam spousta skvělých vtípků, ale jak říkám pokud se vám nelíbí The Office, tak na to nechoďte. Jo a na konci jsem se tak dojala až jsem se rozbrečela.

06. Písnička 

Twenty one pilots - Heathens

Tato písnička je ze soundtracku k Suicide squad a vlastně celý ten soundtrack je fajn až na You don't own me, na kterou mám absolutně alergii, už jen díky tomu, že se ta zpěvačka při zpěvu tváří jak kdyby rodila prase prdelí. Jinak Twenty One Pilots schvaluji i celou jejich desku můžu doporučit.

Nějak se mi nedaří vložit video, tak tady je aspoň odkaz: https://youtu.be/UprcpdwuwCg

07. Aplikace 

Rome2rio

Tento měsíc vám doporučím aplikaci Rome2rio, kterou můžete použít ať už jste kdekoliv na světe. To můžete každou aplikaci samozřejmě, ale já mám teď na mysli její funkci a to vyhledávání tras z vaši polohy. Najde vám to všechny možné způsoby dopravy včetně několika alternativ i s časem cesty a vy si jen dohledáte, jak vám to vyhovuje nejvíc. Tahle appka je super v tom, že funguje jak mezinárodně, tak vnitrozemě. Čili ji můžete používat v rámci cestování v Česku nebo i z Česka a v další zemi zase v rámci té země.
08. Aktivita 

Stěhování 

Ráda bych sem napsala, že mě bavilo slavit mé narozeniny, ale v tom období jsem se potýkala s nelehkou životní situací, takže mi nakonec vychází stěhování. Jela jsem do Skotska nočním autobusem z Londýna a přímo před cestou jsem potkala jednu holku z Česka, která jela do Glasgow studovat. Prokecaly jsme celou cestu protože spát se v tom autobusu nedalo byla to diky tomu fajn cesta. Aspoň něco ne?


09. Místo 

Macdonald Resort

No a když už žiju teda v tom Skotsku tak vám řeknu kde přesně. Je to malé městečko Aviemore, které lež na úpatí hor zvaných Highlands. Žiji přímo v hotelovém resortu takže si umíte představit jak je to tu krásné. Nikdy jsem pořádně nechápala proč všichni Skotsko doporučuji k výletu, ale nyní je mi vše jasné.
10. Random

Chození do gymu

Random věcí bude že jsem šestkrát týdně začala chodit do fitka. Sice nevím jak dlouho mi to vydrží, ale vzhledem k tomu že ho mám v rámci práce zadarmo a mám na něj každý den čas mi přijde škoda toho nevyužít. Naštěstí jsem si tu našla parťačku, která se mnou každý den chodí takže o to je to pro mě jednodušší. 

A jaký byl váš srpen?

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe