Jak se máš?

sobota, října 22, 2016

Mám se dobře. Měla jsem se dobře. Dá-li má karma, tak se budu mít dobře i v budoucnu. Mám se dobře nebo snažím se mít dobře, i když není úplně dobře. Kdybych si totiž připustila, že není dobře, tak by bylo ještě hůř. 
Tady v Anglii je to takový zvyk, že se lidi se pozdraví a zeptají se navzájem jak se mají. Vždy se na to odpovídá, že dobře. Většinou je to bráno jako zdvořilostní otázka. S kamarádem jsme se shodli, že je to i neslušné začít si po takové otázce začít stěžovat i když poslouchat někoho stěžování si je peklo samo o sobě. 
Proč o tomhle všem píšu? Nedávno mi psal známej. Ani se nescházíme, nepíšeme si pojí nás akorát nějaké akce, protože on je DJ a já dělám fotoreporty. Napsal mi z ničeho nic: "ahoj, jak se máš?". Ihned jsem věděla, že 100% po mne něco chce a že ho vůbec, ale vůbec nezajímá jak se teda mám. Nepochopím, proč je takový problém lidem rovnou napsat co po nich chcete. Tou otázkou mne všichni vždycky strašně naserou! Takový to ,no zahraju si na slušňáka/slušňačku a ona mi pak snese modrý z nebe'. Prosím vás lidi, takhle to nefunguje! Pokud po někom něco chcete, tak to tomu člověku rovnou napište a nepište tam tu bezvýznamnou sračku, o které oba víte, že je tam proto, aby se neřeklo. Ten člověk vám stejně buď bude moct pomoct nebo ne a ta zkurvenina vám ke štěstí stejně nepomůže. Kdybych aspoň nesdílela status Nikol Štíbrové, která taky psala o tom, jak jí to vadí a to není tak dávno! Ano pokud s tím člověkem jste v kontaktu, scházíte se, minimálně jednou za měsíc si napíšete, pak se ho zeptejte jak se má, protože vás to zajímá a ten druhej o tom ví. Vy ostatní buďte tak laskaví přestaňte ztrácet svůj a hlavně můj čas. Příště až budete něco chtít, tak dejte vědet bez falešného zájmu schovaného za otravné otázky. Já to opravdu ocením (ani nevíte jak!). You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe