TOP10 ŘÍJEN

neděle, listopadu 13, 2016

Pro mne byl říjen poslední měsíc v tomto roce, který jsem strávila v Anglii, přesněji řečeno ve skotském Aviemore. Tipy z tohoto měsíce tedy pochází ještě z Británie věřím ale, že někteří moji čtenáři je zúročí. 

01. Kosmetika
L'ORÉAL Sublime soft tonikum


Za říjen bych vám ráda toto tonikum. Každé ráno a večer se těším až jej nanesu, protože mám pocit, že si po obličeji roztírám maliny. Upřímně neumím moc tonika posoudit, ale tohle mé citlivé pleti vyhovuje a ještě jednou bych ráda připomněla, že krásně voní!
02. Oblečení
kašmírový svetr


Opět kousek ze second handu. O kašmírových svetrech se říká, že dokáží krásně zahřát a já toto tvrzení mohu jedině potvrdit. Podle mne má nádhernou růžovou barvu a knoflíčky jsou ve tvaru broušených krystalů. No nebyla bych blbá kdybych ho tam nechala?
03. Obchod
pekárna Ashers


Tento bod budu muset brzy nějak obměňovat nebo rozšířit, protože se mi těžko každý měsíc něco co bych vám opravdu chtěla doporučit, ale jeden oblíbený obchod za minulý měsích bych v zásobě měla pro ty co žijí nebo se chystají do Anglie. Jde o pekárnu Ashers, kde mají krásné dortíky a co víc všechny jsou dosti levné. Za tuto krabičku jsem dala necelých pět liber 4.60 jestli si pamatuji přesně což je v Anglii krásná cena a k tomu jsou výborný.
04. Jídlo
Cafe Noir


Zmiňovanou kavárnu jsem navštívila v Edinburghu. Dala jsem si tam cibulový quiche, ovocný krém a klasicky flat white. No řeknu vám to tak, kdyby to jídlo nebylo výborné, tak v TOP10 zařazené není. 
05. Film
Sirotčinec paní Pellegrinové pro podivuhodné děti

Na tento film jsem si minulý měsíc zašla 2x. Mám ráda snad všechny filmy od Tima Burtona, takže jsem si jeho novinku nenechala ujít. Pamatuji si, že jsem si chtěla koupit knížku, ale úplně se mi to vypařilo z hlavy a vrátilo se mi s oznámením filmu. O čem film je napovídá už sám název. Přiznávám, že ze začátku mě to moc nebavilo, ale počkejte si až do konce, každá scéna má svůj smysl. Nejvíc se líbila ta, kde bojují kostlivci s příšerami. 

06. Písnička 
Vance Joy - Riptide


Vím, že song není aktuální, ale byl jeden z těch co hrál v Edinburském tetovacím studiu zatím co mi týpek tetoval "Dary Smrti" a tak jsem ho v říjnu poslouchala snad nejvíc. Byl to takový krásným flashback, který teď budu mít spojený s tetováním z Edinu.

07. Aplikace 
VideoShow


V nejnovější verzi iOS 10 je funkce vzpomínky a díky ní systém z vašich fotek a videí vytvoří video-vzpomínky. To mi vnuklo nápad vytvářet videa za minulý měsíc či z výletů. Zatím tvořím jen v mobilu na zmíněné aplikaci, kde je to neskutečně jednoduchý, ale až budu mít nějaký materiál i na zrcadlovce, tak zkusím něco vytvořit i v Premieru.


08. Aktivita 
Procházky

Poslední týden v Aviemore jsem už neměla tolik práce a tak jsem se chodila jen tak procházet po vesnici. Moje kamarádka už byla pryč a s její kamarádkou se mi nechtělo trávit čas, protože byla strašně negativní člověk a jen si stěžovala. On se jí tam každý vyhýbal. Má rada je klidně choďte na procházky sami, krásně si pročistíte hlavu.09. Místo 
Edinburgh


To město mne naprosto okouzlilo. Už jsem dala dokopy fotky, tak se těším až pro vás dodělám i článek. 
10. Random
Čas s přáteli v Aviemore


V Aviemore jsem strávila necelé tři nádherné měsíce. Bylo tomu tak díky lidem, se kterým sem měla možnost se poznat. Připravili pro mne úžasnou rozlučku, protože jsem odjížděla jako jedna z prvních a byl to večer, na který doufám nikdy nezapomenu. 

Den před odjezdem mě zas jiná kamarádka překvapila Prossecem a bonbonierou. Měla jsem takovou radost, protože jsemm to opravdu nečekala.
Když jsem odcházela z resortu, tak se se mnou všichni s obětím rozloučili. Já doufám, že je ještě někdy uvidím.


You Might Also Like

2 komentářů

 1. Jedlo vyzerá super a ten film si chcem pozrieť keďže som počula rôzne recenzie. :)

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já na filmy recenze vůbec nečtu a na tento si určitě zajdi ;-)

   Vymazat

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe