Nenadávajte na lidi

úterý, ledna 31, 2017

Povím vám dnes příběh, který jsem zažila v pátek kousek po poledni. Psala jsem ho jako status na Facebook, ale myslím, že vy si taky zasloužíte ho znát. Nech vás inspiruje a minimálně zlepší náladu.


Kousek od svoboďáku jsem slyšela křik, když jsem se otočila, tak vidím jak ňákej srab uhodil brečící slečnu. Než jsem se tam rozešla už mu nakládal jinej týpek a řval po něm, že nikoho mlátit nebude. Ten srab na něj vytáhl nůž, ale týpek ho i tak spacifikoval. Ve chvíli, kdy jsem tam konečně došla ten srab nůž schoval a začal říkat, že je všechno v klidu. Ten týpek, kterej se zastával té slečny šel dál. Když uz byl daleko, tak ten srab te slečně povídá: "vidíš co všechno děláš" na což já jsem řekla: "to ty tady děláš problémy!" a to normálně cizím netykám a pozvala jsem tu slečnu na kávu, abych jí od něj odtrhla (tento trik mi vyšel v jiné situaci, v jiné zemi). Ten srab povídá, že je vše v klidu, že to s ní chce jenom vyřešit, že si na to sednou na lavičku. Zůstala jsem tam zoufale stát, protože ten hajzl te holce psychicky i fyzicky ubližoval. Už ani nevím jak jsem se o tom začala bavit s týpkem co stál celou dobu za mnou, a tak jsem mu řekla, že ten srab mlátí tu slečnu a vytahuje na lidi nůž. Ten týpek ho šel seřvat, jak malýho haranta. Srab se nevzmohl na nic jinýho než na "v klidu, v klidu" ani ten nůž už si nedovolil vytáhnout. Ten týpek naštvane odešel a ti dva pak šli do mekáče a já se za tu holku modlím, aby se ho zbavila. 

Asi si říkáte proč to sem píšu. No, znám lidi co mají tendenci nadávat na lidi. Poznávácí znamení je většinou "já nemám rada lidi, já mám ráda zvířata" nebo "v příštím životě bych se chtěla narodit jako zvíře, ti si navzájem neubližujou". Taky znám lidi, co nadávají na Čechy, na mužský, na brňáky. Já bych vám tou dnešní příhodou chtěla říct, že ne všichni jsou takový piče. Vždyť dva muži nezávisle na sobě se dnes zastali evidentně týrané ženy. Za ten rok v zahraničí jsem zjistila, že lidé jsou všude stejní. Všude potkáte i dobré i špatné lidi a za ňáký čas, až tohle po sobě budu číst a říkat si, jak bych to napsala jinak, tak mi ten projev dobra a statečnosti v té příhodě bude dělat radost. No a snad i vám to zlepšilo den. Nazdar.

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe