Recenze: NYX Liquid Suede Cherry Kies

pondělí, ledna 02, 2017

Dnes jsem tu s další upřímnou kosmetickou recenzí, protože mně zadarmo nikdo nic nedává. Výrazné rtěnky jsem si velmi oblíbila, takže trendu mastných tekutých rtěnek jsem ráda propadla. První takovou jsem si pořídila od NYX v odstínu Cherry Kies a dále v článku se dozvíte jak mi vyhovuje.


Rtěnka mne svou barvou zaujala už když o ní mluvila Zoella v jednom ze svých videí, čili když jsem na ní poprvé v Douglasu narazila, rovnou jsem si ji koupila. Není vůbec drahá stojí něco okolo 200,-. 


S aplikátorem jsem ze začátku bojovala, hlavně v vnější oblasti rtů, ale s postupem času jsem se s ním naučila pracovat. Dále se mi líbí broušený vršek, je to pěkný detail a ja rada pěkné detaily. 
Rtěnka na rtech ve dvou vrstvách vydrží dlouho, a vydrží jídlo a pití. Vadí mi ale jak moc se obtiskava, ale šíleně moc se obtiskava! Musím říct, že i přes tuto vadu jí na rtech zůstává stále dost. Většina těch matných rtenek vysušuje rty, ale já si pod každou rtěnku dávám balzám, takže pocit suchých rtů nikdy nepozoruji.


Koupit? Nakoupit? Za mne ano, není to taková položka, aby vám těch peněz bylo líto a naděláte s ní dost parády.

You Might Also Like

1 komentářů

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe