Holky, co streamovaly na Facebook

pátek, července 14, 2017

Před týdnem se na internet dostalo video, ve kterém se dvě holky natáčely za jízdy na Facebookový live stream a zkončilo to katastroficky. To video jsem si nepustila a nehodlám na tom nic měnit, protože dívat se na záznam toho, jak někdo umře, to já nedávám pomalu ani ve filmech na tož autenticky. 

Nechci tady moralizovat nebo se povyšovat na lidmi, ale přijde mi absolutně nechutný těm holkám tu smrt přát. Kde je úcta k pozůstalým? Tohle kdyby se stalo v mojí rodině, tak bych se z toho zhroutila. Vemte si, že přijdete o člena rodiny a lidé na internetových diskuzích mají na něj sprosté, zlé komentáře. Nepřijde vám to hyenistický? Ano ta řidička udělala chybu, ale zaplatila za ní nejvyšší cenu! Každý ví, že to neměly dělat, ale to že na ně budume sprostě nadávat ničemu nepomůžeme. A dávat to na net jako odstrašující případ? To je další věc co mě na tom strašně rozčiluje. Kdo z vás nikdy při řízení nezkontroloval sms co zrovna přišla nebo na ní do konce neodepsal? Kdo z vás nikdy netelefonoval za volantem? Mně to přijde tak strašně pokrytecký na holky doslova plyvat ty jedy, když každý za tím volantem aspoň jednou udělal to co by neměl. Schválně se někdy na D1 podívejte z okna na ostatní řidiče. Kolikrát jsem viděla lidi psát zprávy s bradou opřenou o volant a telefon v obou rukou a něco mi říká, že přesně tihle lidé teď nadávají těm holkám. A radši ani nebudeme řešit kolik známe lidí, kteří sedli pod vlivem alkoholu za volant. 

Celé je to strašně smutná záležitost. Abyste to pochopili já se nerozčiluju nad tím, že ty holky blbly za volantem a ohrožovaly i ostatní lidi na dálnici, což je samozřejmě neodpustitelný, ale jak už jsem řekla potrestány za to byly. Já se rozčiluju nad tím, jak spousta lidí sama sebe postavila do role mravokárce, ale na sebe se už nepodívaly.

You Might Also Like

10 komentářů

 1. mrzí mě, co se jim stalo, slyším o tom poprvé... a reakce lidí na podobné události jsou vážně odporné, nikdy jsem nepochopila, kde se v lidech bere tolik zlosti, aby psali podobné věci.

  OdpovědětVymazat
 2. Přesně jak píšeš, zaplatily za tu hloupost dostatečně,takže proč to ještě tak blbě komentovat? Přijde mi to hnusné a smutné vůči nim. Když jedu já autem, prostě se snažím mobil ignorovat a když mi někdo volá, mám to na bluetooth, takže na ten mobil ani nekoukám, pouze to zvednu tlačítkem na volantu.

  https://thewaybya.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Je mi ľúto, že to tak dopadlo, ale bolo to od nich veľmi nezodpovedné, že tak nezodpovedne jazdili a v "lepšom" prípade zranili seba a nie niekoho iného..

  OdpovědětVymazat
 4. Ja o tom slysim ted poprve a nevim co na to rict, bohuzel dnes takova doba uz je no...

  OdpovědětVymazat
 5. Ja o tom slysim ted poprve a nevim co na to rict, bohuzel dnes takova doba uz je no...

  OdpovědětVymazat
 6. Video jsem viděla a mrazí z něj. Ty lidi také moc nechápu, pravda je, že ty holky porušily co mohly a ano, můžou si za všechno samy. A člověk nemá chuť je litovat. Ale už by jim měly dát pokoj, média z toho zase udělala senzaci a měly by ty rodiny už nechat být, musí to mít hrozně těžké, stejně tak ta přeživší, potrestána je do konce života vážně dost.

  OdpovědětVymazat
 7. Souhlasím s tebou. Řidička (i spolujezdkyně) udělaly chybu a myslím, že za ní zaplatily víc než dostatečně. Je to šílený. Část videa jsem viděla a pročítala jsem si i komentáře pod ním a bylo mi z toho všeho strašně smutno, vůbec nechápu, jak lidi k sobě můžou být tak hnusný. Jediný v co doufám je, že se lidi nad sebou trošku zamyslí a budou za volantem zodpovědnější.

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 8. Byly to krávy, ale přát jim smrt je přehnaný.
  Každej někdy udělal nějakou píčovinu, u který si říká, že kdyby to dopadlo trošičku jinak, třeba teď už tady není. Řidička bohužel takový štěstí neměla.
  Jsme z toho tak nějak poučeni všichni.

  Prolhaná Mrcha

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe