Už neuvidím Linkin Park

sobota, července 29, 2017

Tak dnes tady mám další off topic téma. Nevím proč tahle témata rozebírám vždycky až o týden později. Asi si to nejdřív potřebuju sama pro sebe zpracovat. Pro mně zpráva o tom, že se Chester oběsil byla absolutně neuvěřitelná. Vždyť před měsícem vystupoval v Praze a reakce byly velmi pozitivní. Největší lichotka pro hudebníka je, že je na něm vidět, že do koncertu dává všechno. 


Upřímně já se moc nezajímám o soukromí mých oblíbenců. Pro mně je nejdůležitější jestli se mi líbí to co vytvořili. Já nevím zda jsou ženatí, vdané, rozvedení, jestli mají cukrovku, jestli mají deprese, jestli mají 2 domy, jestli mají 3 domy... tohle všechno dle mého názoru nemá moc vliv na to co dělají. Takže jsem ani nevěděla čím vším si Chester v životě prošel a o to víc mně pak jeho smrt mrzela. Jako nemrzím se z toho, že jsem to nevěděla, ale z toho z jakých důvodů svůj život ukončil. Měl skvělou kariéru, rodinu a stějně ho ta deprese porazila. Ani si tedy neumíme představit čím si ten den procházel.

Linkin Park jsem samozřejmě milovala! Pamatuju, jak jsem je začínala poslouchat a i když jsem na základní škole měla nic moc angličtinu... Ty vole já jsem jim nerozuměla co se překladu týče ani slovo, ale ty písně byly tak krásně podané a procítěné, že jsem stejně věděla o čem asi zpívají/rapují a tím pádem jsem se s nimi jako spousta dalších vrstevníků dokázala ztotožnit. Pro mně nejzásadnější song od nich byl Numb. To jsem jako puberťačka hodně prožívala. O to víc tím, že klip byl natočený v Praze (mojí milované).Jedno poučení jsem si z toho ale vzala. Už nebudu odkládat chození na koncerty. Víte když byly Linkin Park v Praze, tak jsem si na ně z UK mohla zajet. Bydlím v Londýně, takže všechna letiště mám relativně blízko a ještě k tomu všemu jsem měla volno. Mohla jsem udělat hurá akci a zajet na jeden den do Prahy na Linkiny a já to neudělala. A mrzí mě to. 

Víte tím co pro mne v mladším věku znamenali se stali takovým tím co bych opravdu chtěla vidět na živo. Tento týden jsem si koupila lístek na Justice, sice jen DJ set jednoho z nich, ale mám ho. Mám v plánu si nastalkovat tady v Anglii další koncerty, protože byla ode mně blbost si říkat, že třeba ty Linkiny uvidím příště a jinde, když už o měsíc později všechna příště zhasnula.

Donutilo mne to i popřemýšlet nad tím koho koncerty bych chtěla vidět a udělala jsem si takový seznam.


 1. Rolling Stones
 2. Coldplay
 3. Iggy Pop
 4. Madonna
 5. Stevie Wonder
 6. Tom Jones
 7. Beyoncé
 8. Rihanna
 9. Justin Bieber
 10. Eminem
 11. ...
Ano většina z nich uz v ČR byla a asi ještě bude, ale já udělám vše proto, abych je neprošvihla, protože ten život je tak nevyspitatelný a taky už nechci psát další článek, který začíná slovy "už neuvidím...". Chci psát články, který začínají slovy "viděla jsem...".

Foto je z Google.

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Též je pro mě srdcovka Numb, ale zas tak moc je nežeru, já už si svůj sen splnila - Enrique Iglesias. Je však pravda,že jeho smrt byla tragická. Kdo by to byl čekal? Jinak jsem ráda, že tvůj blog konečně jde <3 :D

  http://thewaybya.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Byla to obrovská tragédie, bohužel tyhle případy se stávají čím dál častěji.. ať jsou to drogy nebo deprese, nakonec je ty démoni všelijak dostanou... a máš naprostou pravdu - chodit na koncerty se vyplatí, není na co čekat.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe