Recenze: Bourjois Radiance Reveal Concealer Corrects Illuminates

sobota, srpna 26, 2017


Bourjois Radiance Reveal Concealer... prostě korektor má asi nejdelší název pro kosmetický výrobek co znám. Jak jsem už kdysi psala korektor jsem nikdy nepotřebovala používat, ale jak už jsem starší, tak se mi začaly objevovat takové kruhy pod očima, které make-up nezakryje. Ještě jsem přemýšlela nad tím slavným korektorem s houbičkovým aplikátorem od Maybelline, ale značka Bourjois je mi sympatičtější, tak jsem vzala ten.  


Tento produkt používám více než měsíc, tak si myslím, že zhodnocení je na místě. Korektor zapracovávám houbičkou což je podle mě nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak jej zpracovat. Pak ho zapudruju a musím říct, že opravdu rozzáří pleť. Já jsem tomu nevěřila, ale když se na sebe podívám po nanesení, tak má pleť opravdu vypadá svěží. Jako 100% ty kruhy zamaskované nejsou, ale třeba jej špatně nanáším. Na druhou stranu jsem díky korektoru začala přemýšlet, že budu používat jen primer, korektor, pudr a tvářenku/bronzer. Nyní mám pleť v takovém stavu, že si dokážu představit, že bych ji jen prozářila tímto korektorem, vystínovalal a zapudrovala. Než jsem poznala tento produkt, tak by mně to ani nenapadlo nepoužívat make-up.


Koupit? Rozhodně ano! Já nevím kolik stojí v česku a už si ani nepamatuju kolik stál tady v Anglii, ale uričtě bych si ho koupila znovu. Víte, jsou korektory, které buď jen rozzařují nebo kryjí a tento dělá obojí. Navíc mě hodně bere krásný design obalu (skleněná lahvička, stříbrný vršek). Podle mně nebude z koupě nikdo zklamaný.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Čítam na neho len chválu, ale vraj sa mu vyrovná korektor od Catrice, ktorý je o dosť lacnejší, takže zatiaľ ostávam pri Catrice. :)

  AN Beauty Blog

  OdpovědětVymazat
 2. Tento korektor jsem nezkoušela, ale miluji ten od Catrice :)

  http://elisminarova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Obzerám sa po novom korektore, takže určite zaradím aj tento na zoznam testovaných. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Korektor nezvyknem veľmi používať, ale vyzerá naozaj dobre :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovědětVymazat
 5. Počula som naň už veľa dobrých recenzií. Koľko stojí? :)
  http://valley-of-the-dollss.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 6. Na tuto značku si vůbec nemohu stěžovat, sice mají trošku dražší kosmetiku, ale udělá opravdu mnoho parády a je opravdu kvalitní :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe