NYX Liquid Suede vs. NYX Soft Matte Lip Cream

sobota, září 09, 2017


Dnes jsem si v rámci recenze pro vás připravila srovnání matných rtěnek od NYX. Na Liquid Suede jsem psala recenzi už tady, jednalo se o odstín Cherry Kies. V následujících řádcích vám tedy rychle shrnu hlavní rozdíly mezi oběma rtěnkami. Liquid Suede jak jste si mohli přečíst v předchozí recenzi je pěkný držák. Ve dvou vrstvách vydrží celý den i jídlo, i pití i cigára. Sice hodně obtiskává, ale i tak toho hodně vydrží a to mi ke spokojenosti stačí. Na fotce je odstín Respect the Pink. Je to nádherná barva, trochu mi připomíná Heroin od Mac, ale ten je víc do fialova. Tahle jak z názvu logicky vyplývá je do růžova, ale bacha tento odstím má tendenci zvýrazňovat žluté zuby, což může působit hodně neesteticky. Já na štěstí si tuhle rtěnku můžu dovolit, nosím na běžné denní líčení. Výrazné rtěnky podle mně nepatří jen na večer, ale ráda si je vemu právě i ve dne a roční období také neřeším, tahle rtěnka bude dobře vypadat jak v lednu tak v červnu.Tento lip cream (nebudu psát celý dlouhý název) jsem koupila v odstínu Copenhagen. Tato řada rtěnek je pojmenovaná po hlavních městech. Napadlo mně kdysi si kupovat tyto rtěnky v těch hlavních městech, po kterých jsou pojmenované. No tuhle rtěnku jsem bohužel nekoupila v Kodani, takže mi ten plán moc nevyšel. Na rozdíl od Liquid Suede tahle moc držák není. Nevydrží nic a i když nejíte, nepijete tak sama mizí. Já nejsem typ člověka, kterýmu vadí, když rtěnka se musí několikrát denně upravovat, protože upřímně v životě jsem žádnou nedopotřebovala, takže tohle pro mne fakt není problém. Jenže když si tak pročítám ostatní recenze, tak holky furt řeší výdrž, jak kdyby z těch 100 rtěnek co mají doma jim ta jedna dřívějším vypotřebením (které se nestane) něco strašně chybělo. Tento Lip Cream má taky úplně jinou konzistenci, takovou jemnější, mazavější asi proto dřív vymizí ze rtů. Krásně voní a chutná narozdíl od Luquid Suede. Nevytváří žádnou krustu a krásně se s ním pracuje. Mně tato rtěnka vyhovuje, jediný co, že se musí několikrát denně upravovat, protože vyprchává od středu rtů.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Zrovna v Berlíně jsem obdivovala stojan NYXu a chtěla jsem si nějakou rtěnku konečně koupit, nakonec jsem si ale vybrala jednu od jiné značky :) Odstín Copenhagen byl můj favorit, ale teď jsem ráda, že jsem si ho nekoupila, z výdrže bych byla hodně zklamaná :)

    Another Dominika

    OdpovědětVymazat
  2. Ten Liquid Suede je úžasný! já na NYX nedám dopustit, ale bůhvíproč rtěnkám jsem nikdy moc nevěřila. až před půlrokem jsem si koupila první lip cream a byla totálně překvapená, jak skvělá věc to je. tak myslím, že je na čase rozšířit rodinku o další rtěnku :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe