top10 srpen

úterý, září 26, 2017

Máme tady další TOP 10 a tentokrát za srpen. Už teď vím, že zářijová TOP10 bude záživnější, ale zatím se podíváme ještě co bylo pro mne top v posledním měsíci léta.

1. Kosmetika Hoola Lite

Rozhodně pro mne nejlepší odstím pro konturování je Hoola Lite od Benefitu. Fakt je jako stvořenej pro bledulky, a tak vám ho doporučuji. Je tak akorát pigmentovaná, takže se nemusíte bát nechtěných fleků. Zkrátka Hoola Lite je top produkt pro konturaci.

2. Oblečení nic 

Ano i to se stává. Já nejsem typ člověka, co je nějak ulítlej na nakupování oblečení. Ráda si zajdu na kukašku, ale nijak to nehrotím, když se mi nic nelíbí.
3. Článek/Blog/Kniha/Časopis

Rozhodně bych měla do této kategorie zařadit Vogue - September Issue, který jak asi všichni víte je nejdůležitějším číslem pro celý rok. Já si kupuji i Francouzský, i když moc nerozumím co tam pášou, tak mě přece jen inspiruje víc. Každopádně v tomto číslo jsou obsáhlé trendy ze všech růztných směrů a na celý tok, proto je tohle číslo nejdůležitější. 


4. Jídlo/Nápoj Burger ve Wimpy

Já vím, já vím většina z vás nežije v UK, ale já tady narazila na restauraci s burgery, který si fakt na nic nehraje. Víte já třeba nesnáším nebo mi spíš leze krkem prostředí v BurgerInn v Brně. Tam je to strašný, pozérsky strašný! Představte si, že někdo přijede z nějaké vesničky na Moravě do Brna a chce se zavděčit brněnské rádoby důležité bandě a tak si otevře BurgerInn. No a tak máte restauraci plnou pozérů, kteří jsou stejní tragédi jako vy a všichni ostatní dál jezdí do EB Dinners, který je stejně sympatický jako Wimpy.


5. Pořad/Film/Seriál/Youtuber

Dnes vám zase představím youtubera. Jmenuje se Lukdefry a je to neskutečně chytrej a sympatickej týpek. Jeho videa jsou vtipná, mají dobrou pointu a nevím zatím o tom, že by mně nějaké nudilo. Věnuje se českýmu bizáru, ale nezesmějšňuje nikoho spíš poukazuje na tzo co je špatně a co lidi co sledují například BarandovTV asi nevidí. Tenhle ytber je jen další důkaz, že ne všichni ytbři jsou idioti.6. Písnička Dreamers - Wolves 


7. Aplikace Skyscanner

Díky téhle aplikaci jsem si koupila letenky do Osla za 20 liber, do Brna za 30, do Stockholmu za 31 a do Paříže za 80 liber. Za jeden den.
8. Aktivita Výlet a piknik ve Virginia Water Lake

O výletu na toto jezero jsem vám psala již v tomto článku. Za měsíc srpen tedy pro mne top aktivitita byla výlet na toto místo.


9. Místo National Gallery

Národní galerie v Londýně, kterou najdete na Trafalgar Square je pro mne asi nejkrásnějí galerie jakou jsem kdy viděla, a že jsem jich viděla! I když vím, že by si tam lidi zašli i bez mého doporučení, tak si ji stejně do TOP10 umístím, protože nejen ty obrazy, ale i celkově je ta galerie prostě nádherná!


10. Random Koupení letenek

V srpnu jsem se rozhodla, že když mám všechna letiště blízko, letenky jsou za hubičku a mám každý týden 3-4 dny volno, tak toho prostě vyuýiju a budu cestovat.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Je super, že budeš cestovat, určitě se těším na články! :) Hoola kosmetiku vidím všude a taky bych jí brala :D Jen ty penízky no. Stejně se poslední dobou moc nemaluji, nedělá mi to dobře na pleť. Skyscanner také používám a je to super vychytávka.

    thewaybya.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat
  2. Tu písničku slyším poprvé, ale je fakt naprosto skvělá! :) Tu galerii bych chtěla navštívit, ale nevím, kdy se vůbec do Londýna zase dostanu. :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe