Recenze: NYX Epic Ink Liner

čtvrtek, listopadu 09, 2017


Po celkem dlouhé době jsem změnila značku svých linek. Vyzkoušela jsem jich hodně, ale nakonec se mi nejlépe pracovalo s fixem od Maybelline, víc jsem psala tady. Když jsem si potřebovala koupit už nový rozhodla jsem se zkusit něco nového. Na těchto linkách mně zaujalo, že nanášíte barvu štětečkem. Takže ano aplikace je jednodušší než s kterýmkoli fixem co jsem měla v ruce. Krásně se dá vytvořit slabá linka i silnější a není vůbec potřeba nějak tlačit.


Horší je to s pigmentací, která není úplně obstojná. Jako černou linku jsko uhlí na první dobrou nevytvoříte, což s fixem od Maybelline nebyl problém. Ovšem když uděláte dvě vrstvy, tak už je to lepší. Já jako alergik mám problém s tím, že celkem často slzí oči. Čili, když mám svůj den, tak si vezmu prášek a když "záchvat" odezní a pak se líčím. Těmhle linkám stačí, abyste měli vnitřní oko jen malinko vlhké a už se doslova rozpíjí do ztracena. Taky docela dost lezou do jemných linek což na mé celkem mladé pleti je dost zarážející. Mám teď namysli úplně ty jemňoučký linečky a překvapivě to se mi s fixem od Maybelline taky nestalo.


I když jsem kreslila tohle srdíčko, tak se linky rozpíjely. Já si je znovu tedy nekoupím. Aplikace s němi je suprová, ale pigmentace a rozpíjení mi nevyhovují.

A co vy máte s tímhle produktem zkušenosti?

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Já linky nenosím, takže moc neznám tyhle vaše problémky, ale recenze určitě dobrá :D :)

    www.thewaybya.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat
  2. Mně se také šíleně rozpíjí! Všichni je vychvalují.. a nechápala sem, co dělám špatně, ale konečně další člověk, kterému se rozpíjí.. a to si dávám podkladovou bázi a zapudruji.. ale i tak.. hrůza..

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe