Tak já už mám Facebook!

úterý, listopadu 07, 2017

Facebook aka fanpage pro mne bylo vždy něco strašně zbytečnýho. Příležitostí k focené jsem totiž měla vždy dost i bez toho. Jenže co jsem v Anglii už těch kontaktů a příležitostí není tolik. Nečekám, že kvůli facebooku budu mít více příležitostí, ale jsem si jistá, že je to cesta k lepšímu kontaktu s vámi. Co si budeme povídat ať chceme nebo nechceme facebook je nejlepší kontaktní médium v dnešní době. 

Hlavně já už to beru spíš jako sebeprezentaci, jako něco kde mohu ukázat svoji práci, když se mně na to někdo zeptá. Je totiž jednodušší odkázat na fanpage než na web. Taky nechci sem na blog dávat haldy fotek, který i já někdy jen tak proscrolluju. Já blogy sleduji, protože si chci přečíst vaše příběhy a k nějakému příběhu nějakých cca 10 fotek úplně stačí a dál vás mohu odkázat na ten facebook.

Rozhodla jsem se ho vést v angličtině, protože všichni anglicky umíme a taky kvůli mým zahraničním přátelům. Díky albům je pak jednodušší třízení tématických fotek například se hodně věnuji street fotografii, ale baví mne i food fotografie což si tam krásně rozděluji. Nejdřív jsem své fotky dávala jen na osobní facebook, ale nedokážu si představit, že bych tam měla album jen s jídlem.

No takové to kupčení jako jsou like za like mě přijde uhozený a tak mi to prosím nenabízejte. Stejně je nejhezčí taková ta dobrovolná podpora. Pamatujte nejsou důležitá čísla, ale aktivní uživatelé. 

Můj facebook tedy najdete tady na boční stránce blogu, ale ještě tady máte extra link, kdybyste mne chtěli podpořit. To je tak vše co jsem k tomu chtěla říct. 

Barb Makes PhotosYou Might Also Like

2 komentářů

  1. Určo ti dám like, tvoje fotky zbožňuju! :)

    www.thewaybya.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat
  2. Super, určitě se mrknu, tvé fotky se mi moc líbí. :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe