Blogmass: Vánoční náušnice

úterý, prosince 05, 2017

Abych to rovnou uvedla na pravou míru -  mně vůbec neužije na takové ty mini postavičky na náušnicích jako jsou: sněhuláčci, vánoční stromečky, santa clausové atd. To mi opravdu přijde kýčovité nebo například takové ty bambule křiklavé se mi taky vůbec nelíbí a nedovedu si představit , jak bych je zakomponovala do svého stylu. Vesměs už náušnice moc nenosím, mám teď všeho všudy 4 páry a bohatě mi to stačí, protože je skoro ani neunosím. 


Předminulý Vánoce jsem si koupila absolutně dokonalý vločky v Clairer's, ale podařilo se mi jednu ztratit a od té doby marně hledám podobné a číhám v Clairer's,  že je snad budou mít znovu. Nedávno jsem si koupila tyhle (na červeném obalu) v Tescu, ale ještě to není ono. Každopádně pokud chcete nosit v tomto svátečním čase tématické náušnice, tak určitě vločky jsou můj tip.


You Might Also Like

3 komentářů

 1. Ty první vločky jsou krásné. Také už moc náušnice nenosím. Zrovna dneska jsem si je vzala, protože jsem se bála, aby mi nezarostla ušní dírka :DDD

  https://thewaybya.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Ty náušnice jsou úžasný! :) Taky bych si mohla nějaké pořídit :D

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám náušnic plno a kolikrát jdu a neodolám. Mě se líbí právě i takové ty zvířátka, sněhuláci, stromky atd. :D Hlavně střídám je hodně často.
  Mám zatím jen sněhuláky na tohle období, ale objednala jsem si sadu vánočních náušnic a mezi nimi byly i vločky, co si tak pamatuji, těším se až přijdou. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe