Novoroční předsevzetí, která konečně dodržíte

úterý, ledna 02, 2018

Dali jste si včera nějaké Novoroční předsevzetí? Vyhledala jsem si o nich pár článků a dost lidí s nimi dost bojuje, ale nebojte máte tu mně a mám pro vás tipy na Novoroční předsevzetí, která určitě dodržíte, minimálně jedno ano. 1) Nezhubnu
Každý rok se snažíte udělat něco proto, abyste zhubli a myslím, že vás to popadne i během roku zejména v době, kdy se plavková sezóna nezadržitelně blíží. Nakonec roku pak skončíte se dvěma a více kily navíc a slibujete si, že další rok už určitě začnete. Pokud máte takovou zkušenost, ale i pokud nemáte, tak si toto předsevzetí dejte. Navíc kdo a proč by přestal chodit na kafíčka a dortíky hm? Pro sraby mám alternativu: nepřiberu moc.

2) Nepřestanu kouřit
Další ze stálic Novoročních předsevzetí, kdybyste opravdu chtěli přestat, tak k tomu nepotřebujete tradici Nového roku no ne? Pokud jste si to předsevzetí dali, jak dlouho jste ho dosud vydrželi? Do Novoročního piva po Novoročním ohňostroji? Kuřte dál.

3) Nebudu šetřit
"A budu více šetřit a méně utrácet za kraviny" řekla Bára a objednala si Happines Planner, který používala, tak první týden maximálně. Jak říkal Emanuel Ridi v pořadu S Italem v kuchyni - nešetřete. Jak říkají všichni ti samozvaní life koučové, mějte radost z každodenních maličkostí. Kupujte si ty blbosti, který nepotřebujete a nešetřete.

4) Budu více číst
Haha, haha a ještě jednou haha. Nevím proč, ale ženský o sobě strašně rády prohlašují, že čtou. V okolí je pěknej chlap a ta co chce být zoufale zadaná na vás najednou vyhrkne "a už jsi četla tu novou od Nesba" a vy zmateně, protože jste se do teď bavily o něčem jiným "eech" a ona "no jo ty vlastně moc nečteš". Ano já Bára S. moc nečtu a nepřipadám si méněcenná, já mám radši komiksy a vždy jsem měla radši komiksy. Díky Máňám jako tahle jsem si říkala, že bych měla více číst, ale seru na to, budu méně číst, protože si nepřipadám jako kretén, když přečtu jednu knihu měsíčně. Mám svoje čtecí období za sebou, zatím mám načteno to co jsem vždy chtěla mít načteno a jedno z mých předsevzetí je, že budu méně číst! Navíc balící metoda shodím kámošku před někým, kdo se mi líbí nikomu štěstí nepřinesla.

5) Budu více chlastat
Platí jen do chvíle, dokud neodezní postsilvestrovská kocovina. Navíc to máte hned na Novej rok ňáký to hospodský dostaveníčko, protože jak na Novej tak po celej že? Pak máte hned v lednu nějaký oslavy narozek že? Tam přece nemůžete chybět a narozky se musí zapít. Hele taková dobrá rada nad zlato, pokud víte, že budete slavit hodně, nebo zas tak moc chlastat neumíte tak si vemte nějakej tartanovej šátek, kterej si můžete koupit kdykoliv, ale pro Boha neberte si šátek od Alexandra McQueena! Takže chlastejte víc, čím více chlastat budete, tím dříve s tím budete muset skončit (na proti-alkoholním).

Dobré rady ne? Konečně víte jak dodržet všechna předsevzetí a za rok bez výčitek si je všechna odškrtknete jako splněná. 

A to se vyplatí!

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Tyhle předsevzetí se mi fakt hodně líbí. :D
  Hlavně nezhubnu a nebudu šetřit, přesně pro mě, to fakt sedí, ono sejdeš se s kamarádkou, jdete do kavárny a odolej tam těm dobrotám. :D
  Tak tohle se mi ještě nestalo, co se týká čtení. Já sice čtení mám ráda, ale je mi jedno, jestli někdo čte nebo ne, navíc ne každý chlap ocení ženu, která je zalezlá v knihách, ale spíše nějakou, která má ráda dobrodružství, které s ním bude podnikat, ale tam už záleží na jakého chlapa narazíš. Jak jsem napsala, čtení mám ráda, ale mám takové období, kdy čtu často a kdy nečtu skoro vůbec, za rok dám třeba 8 knih, jindy 20, protože kolikrát čas využiji radši jinak, než s knihou. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Love your post dear ♥
  If you want you can check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/?m=1

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to je trefný :D Super článek, pobavil! Letos to bude asi nejsnažší dodržování předsevzetí :D

  OdpovědětVymazat
 4. Áno! Tak to má prostě bejt. Všichni kolem mě už od pondělka šílí s hubnoucím plánem a já na to tentokrát z vysoka. A je to fakt super pocit. Nicméně já teda pár svých mini-předsevzetíček mám, ovšem nic převratnýho, šetření tam teda zrovna je, už fakt vážně ale 😂 x

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to je božííí :D Tohle opravdu dodržím. Teda aspoň to s tím hubnutím. Jinak čtu ráda a nekouřím, takže tak :D Každopádně tohle by si měl přečíst opravdu každej, kdo si dává tyto druhy předsevzetí. Šetřit se dá také kdykoliv, ne od nového roku přeci ne? :D Navíc, blbosti nás dělají šťastnějšími, tak proč si je nekoupit žejo :D

  http://www.thewaybya.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Moje novoroční předsevzetí bylo pořídit si fotoaparát, taky bych tímto mohla docílit kvalitnějších fotek na blog.

  http://xoxoronnie.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Dobře jsi to napsala a souhlasím. Každý si dává předsevzetí, že zhubne, nebude kouřit, pít, utrácet a stejně mu to vydrží jen pár dní. Já jsem si letos nedala žádné a prostě žiju..., je mi mnohem líp :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář. Snažím se je vracet na Vašich blozích.

Pravidelní čtenáři

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe